Paklık Sürüyor: Bittrex’den 9 Liste Dışı

0

Kripto para sektöründe 3 bine yaklaşan sayıda koin var ve bunların bir o kadar da fazlası adeta şu an kenarda bekliyor ve ICO yoluyla kendilerine yatırımcı bulmaya çalışıyorlar. Hal böyle olunca, kripto para sektöründe şu anda inanılmaz koin enflasyonu olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Birçok proje, başlangıçta doğru zamanda ortaya çıkmanın da verdiği şansla ciddi paralar toplasa da, başta sundukları ve sözünü verdikleri hiçbir şeyi gerçekleştiremediler ve adeta yatırımcılarını ortada bıraktılar.

Şu an kripto para sektöründe hiçbir geliştirici aktivitesi olmayan ve kimse tarafından aktif olarak kullanılmayan binlerce koin var ve dev borsalar da, bu alanda artık hiç olmadığı kadar titiz davranıyor.

Binance, Bitfinex ve Huobi gibi borsaların sürekli olarak koin çıkardıklarıın ya da bir başka ifadeyle delist ettiklerini okuyoruz. İşte bu alanda son hamle de yine ünlü bir kripto para borsası olan Bittrex’den geldi. Bittrex’ten yapılan açıklamada borsanın 9 farklı kripto parayı liste dışı bırakacağı açıklandı.

Yapılan açıklamada CloakCoin (CLOAK), GridCoin (GRC), Bean Cash (BITB), BitSend (BSD), Dynamic (DYN), Kore (KORE), Sequence (SEQ), Syndicate (SYNX) ve TransferCoin (TX) adlı kripto paraların liste dışı bırakalacağı belirtildi.

Daha önce de ArtByte (ABY), Diamond (DMD), Emercoin (EMC (NYSE:EMC)), Musicoin (MUSIC), Qwark (QWARK), SolarCoin (SLR), WhiteCoin (XWC) ve Zclassic’in (ZCL) koinlerinin liste dışı bırakılacağı yine Bittrex tarafından açıklanmıştı.

Temizlik Sürüyor: Bittrex’den 9 Liste Dışı yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.