Piyasa Öncüleri, Gözleri Bu 2 Altcoin’e Çevirdi!

0

2 altcoin, yükselişiyle yatırımcıları etkiledi. Bunlardan biri, AAVE. Framework Ventures’ın kurucu ortağı Vance Spencer, yakın tarihli bir röportajında, AAVE’nin etkileyici fiyatının ardındaki birkaç temel faktörü vurguladı. Ayrıca, Polygon’a (MATIC) da dikkat çekti.

Vance Spencer: AAVE, kurumsal benimsenmeye odaklanmış durumda

AAVE’nin etkileyici fiyat hareketlerini vurgulayan Spencer, “Tüm DeFi protokollerinin arkasındaki büyük altyapıya bakıldığında, AAVE birçok yönden artık tam kadro ve ofisi olan bir şirket. Şu anda bir protokol oluşturmaya odaklanmıyorlar. Bunun yerine kurumsal benimsenme istiyorlar… İnsanların bunu anlaması an meselesi,” ifadelerini kullanıyor ve aşağıdakileri ekliyor:

AAVE’nin kurumsallaşmada ya da en azından finansal hizmetlerinde bu yönde öncülük ettiğini görüyorum. Ancak bu hizmetlere erişmek isteyip nasıl erişeceğine dair hiçbir fikri olmayan yüzlerce sektör var.

Son zamanların popüler altcoin projesi MATIC’e yönelik yorumlar

Dikkat çeken diğer altcoin’lerin başında ise MATIC geliyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere MATIC’in piyasa değeri ve fiyatı, geçtiğimiz aylardaki büyümesini açık bir şekilde sergiliyor. Spencer, MATIC hakkında “Sanırım aynı tip tokenlerden yaz ortasında pek çok şekilde göreceksiniz. MATIC’teki kilitli değerin çoğu dönüşümseldir. Quickswap, Slingshot gibi rollup projelerinin burada toplandığını fark edebilirsiniz,” dedi. Vance Spencer’a göre, Katman 2 teknolojisi, hangi endüstri için uygulanırsa uygulansın ölçeklenebilen ve Visa gibi yerleşik, merkezi sistemlerle rekabet edebilecek kullanılabilir blockchain sistemleri oluşturmamıza yardımcı olacak.

Bir başka kripto para savunucusu olan Spencer Noon da Polygon hakkında olumlu yorumlarını şu şekilde paylaştı: “Gerçekten de umut verici bir koşuya doğru gidiyoruz. Polygon ve Binance Smart Chain, her ikisi de kullanıcıları nasıl kendisine çekebildiğini gösterdi. Bunu ETH’ye çok benzeyen altyapı ve kullanıcı deneyimiyle birleştirdi.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.