Profesyonel Trader: DOGE ve ICP’de Bu Düzeyler Geliyor!

0

Dogecoin (DOGE)’e yönelik hype treni, birçok insanı içine çekti ve aynı zamanda bazı büyük isimleri kızdırdı. Peki, bu yolculuk nereye kadar sürecek? Altcoin’in popülaritesi nerede duracak? Ünlü analist ve trader Scott Melker, Dogecoin (DOGE) ve son zamanlarda lansmanından bu yana yüzde 90’ın üzerinde değer kaybetmesiyle gündemde olan ICP’den bahsetti.

Scott Melker, DOGE hakkında neler düşünüyor?

Son birkaç ay boyunca DOGE’un fiyat hareketleri, çoğu insanı tetikte bıraktı. 2021’in başında altcoin’in neredeyse hiçbir değeri olmamasına rağmen şu anda 0.25 dolardan el değiştiriyor. Yılın başından bu yana yüzde 5.000’in üzerinde bir sıçrama yaptı. Mayıs ayındaki 0.73 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) ele alındığında ise, coin’in neredeyse yüzde 15.000 arttığı görülüyor. Bu rakamlar, DOGE’un veya DOGE destekçisi Elon Musk’ın yatırımcıları ne kadar etkilediğinin bir kanıtı niteliğinde. Bu meşhur meme-coin’i hakkında tartışan Scott Melker, şu yorumu yaptı:

Doge hakkında pek konuşmuyorum çünkü DOGE bir kuruşun altındaki seviyelerdeyken alım satım yapan ve çoğu zaman kazanan biriydim. Elon Musk yüzünden doğal değeri olmadan yükselen coin’lerin büyük bir hayranı değilim.

Melker: Dogecoin 0.70 dolara ulaşabilir

Melker ayrıca yakın tarihli bir analiz videosunda DOGE’un şu anda yükselişte olduğunu söyledi. Dogecoin aktif düşüş trendini kırdı ve destek seviyesi olarak yeniden test etti. Şaşırtıcı olan şey, bu fiyat hareketine rağmen hacimlerin önemli ölçüde düşük olması. Melker, bu duruma yönelik yorumlarında satıcıların tükenmiş olabileceğini ve bunun yerine parayı yukarı itmek için alıcıların daha güçlü olması gerektiğini belirtti.

Ancak Melker, bu kırılma ve yeniden testle DOGE’un Fibonacci aracına dayanarak 70 sente ulaşacağını söyledi. Ancak, öngörülemeyen herhangi bir volatilite ve düşüş nedeniyle coin’in “ölebileceğini” de söyledi.

Ünlü trader: ICP 70 dolara yükselebilir

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere Internet Computer (ICP), piyasaya sürüldüğünden bu yana düşüşüyle dikkat çekiyor. Ancak Melker, coin’in kısa vadeli yükselişine dikkat çekerek ICP’nin 5 günden kısa bir sürede 3 direnç seviyesini aştığını belirtiyor. Bu fiyat hareketini destekleyen şeyin, coin’in piyasaya getirdiği yüksek hacim olduğundan bahsediyor ve bu durumun devam etmesi durumunda coin’in 70 dolara kadar çıkabileceğini söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.