PS4 oyuncularını sevindiren NBA 2K20 muştusu

0

Dünyanın en çok satan NBA video oyun serisinin en yeni sürümü NBA 2K20, tüm dünyada satışa çıktı. Yeni oyun, yeni modları, yeni kontrolleri ve özelleştirme seçenekleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Tahminler, serinin başarısını sürdüreceği yönünde. NBA 2K20 PS4 oyuncuları için iki farklı versiyona sahip.

NBA 2K20 satışa çıktı

2K, NBA video oyun serisinin en yeni sürümünü yayınladı. Bir süredir merakla beklenen NBA 2K20, nihayet oyuncularla buluşuyor. Kapsamlı açık dünyaya sahip Neighborhood ile NBA 2K20, basketbol kültürünü ileri seviyeye taşımak için oyuncuları ve sporcuları bir araya getiriyor.

Serinin en yeni oyunu çok daha gerçekçi bir hâl almış gibi görünüyor. Yeniden düzenlenen Pro Stick ile kontrol tamamen oyuncuya geçiyor. MyCAREER modu ile gelen oyun, güncel sosyal konulara da değiniyor.  NBA yeteneği olarak yıldız olma yolunda saha içinde ve dışında başarıyı aramak oyuncuya bağlı hale geliyor.

Sinematik anlatımda bu yıl Idris Elba, Rosario Dawson gibi ünlü oyuncuların yanı sıra geçmiş ve mevcut NBA all-star oyuncuları yer alıyor ve yönetmenliğini vizyonerliğiyle öne çıkan Sheldon Candis yapıyor.

MyPLAYER Builder da yeni versiyonda yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Artık karakter özelliklerini daha fazla kontrol etmek mümkün.

İlk defa 12 WNBA takımının ve oyuncularının tamamı, Play Now ve Season modlarında oynanabilir halde yer alıyor.

Seride ilk kez oyun müzikleri, oyun çıktıktan sonra da güncellenmeye devam edecek. Steve Stoute ve UnitedMasters iş birliğinde bu yılın müzikleri, bilinen ünlü sanatçılar ile henüz yükselmekte olan yeni nesil sanatçıların parçalarını bir araya getiriyor.

NBA 2K20’nin fantezi kart toplayıcısı tamamen yeni etkinlikler ve ödüllerle birlikte geri dönüyor.

Kevin Harlan, Ernie Johnson ve çok daha fazla önemli isimle spor oyunu tarihinin en yetenekli ve derin kadrosuyla dinamik oyun içi sunucu da oyunun yenilikleri arasında.

PlayStation 4 için çıkan NBA 2K20 Standart Edition ve NBA 2K20 Digital Deluxe Edition oyunlarının PlayStation 4 için satışa çıktığını hatırlatalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.