PUBG imalcisi Qualcomm ile telefon çıkaracak

0

PUBG yapımcısı Tencent’in bir akıllı telefon çıkaracağı uzun süredir konuşuluyordu. Hatta bu telefonun oyunlarda en iyi performansı sağlayacağına yönelik birçok iddia mevcuttu. Şimdi de ortaya çıkan bazı haberler, Tencent’in Qualcomm ile birlikte iş birliği yaparak telefon çıkaracağını gösteriyor. PUBG yapımcısı Qualcomm ile ortaklaşa telefon çıkaracak.

PUBG yapımcısı Qualcomm ile oyun telefonu çıkaracak

Qualcomm’un şu anda mobil işlemci pazarında lider üreticilerden biri olması bu telefonun da güçlü olma ihtimalini epey bir yükseltiyor. Ayrıca telefonun oyunlarda oldukça iyi bir performans vereceği belirtiliyor. PUBG yapımcısı Tencent, telefonun oyunlardaki performans optimizesi en iyi şekilde yapacak. Özellikle PUBG gibi oyunlarda tam verim alınabilecek.

Ayrıca telefon, yüksek performans özelliklerinin yanında 5G özelliğini de beraberinde getirecek. Telefon bu sayede güncel bağlantı özelliklerine de yer verecek. Bu da Qualcomm’un modem çipleri sayesinde mümkün olacak.

Tencent, daha önce Asus ile birlikte telefon geliştirmişti. Tencent ve Asus iş birliği ile geliştirilen ROG Phone 2, bu sayede oyunlarda daha optimize çalışarak tam performans verebiliyor. Bu telefonun çok daha iyisi, Tencent ve Qualcomm’dan bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.