PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi yayınlandı!

0

Bugüne kadar 400 milyondan fazla indirilen en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile, en yeni güncellemesine kavuştu. PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile ilgili bilgiler daha önce ortaya çıksa da güncellemenin yayınlanması ile birlikte tüm bilgiler netlik kazandı. İşte PUBG Mobile güncellemesi ile gelenler ve PUBG Mobile 9. sezon detayları…

PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile 9. sezon başladı

Günlük 50 milyon aktif oyuncusu olan PUBG Mobile, aldığı güncellemelerle kullanıcıları sürekli olarak oyunda tutmaya çalışıyor. En yeni PUBG Mobile güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile 9. sezon da başladı. PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi ile birlikte bazı yenilikler kullanıcılara sunuldu.

Güncellemede oyuncular, PUBG MOBILE Club Open (PMCO) Güz Sezonu Dünya Finalleri’ne gitme şansına da sahip olacaklar. Bu yeni ücretsiz güncelleme, App Store ve Google Play üzerinden mobil cihazlara indirilebiliyor.

Yeni sezondaki oyun içi etkinliğin ismi “Bir Savaşçının Macerası” olarak belirlendi.

Yeni güncellemeyle birlikte gelen yenilikler arasında görev ve sıralama sayfalarının yenilenmesinin yanında başarım zinciri ilerlemesi, yeni sezon için geri sayım sayacının eklenmesi, Royale Pass’e yükseltenler için yeni kişisel paylaşım sayfası, yeni Haftalık Görev sandık hatırlatıcı yer alıyor. Ayrıca emojilerin artık parçalanabilir olduğunu ve Unknown Cash (UC) satın alarak mükemmel ödüller ve silah kaplaması indirimlerinin kazanılabileceğini hatırlatalım.

iOS için PUBG Mobile

Android için PUBG Mobile

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.