PUBG Mobile için 3 büyük değişiklik geliyor!

0

PUBG Mobile güncellemesi için geri sayım başladı. Sık sık güncelleme alan mobil oyun, böylece oyuncuları oyunda tutmayı amaçlıyor. PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi için de geri sayım başladı. En yeni güncelleme yakın zamanda yayınlanacak. Ancak, şimdiden bazı yenilikler ortaya çıktı. Peki, PUBG Mobile 0.15.0 ne zaman çıkacak?

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi geliyor

Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalar bazı yenilikleri ortaya çıkardı. Ancak, ne yazıkki güncellemenin ne zaman yayınlanacağı bilgisi şimdilik gizemini koruyor. Bunu nispeten kötü haber olarak değerlendirebiliriz. İyi haber tarafında ise bazı yenilikleri bizleri bekliyor. Oyuncuların beklediği değişikliklerden bazıları yeni güncelleme ile gelecek.

BRDM-2 isimli araç yeni güncellemeyle birlikte oyuna ekleniyor. Zırhlı UAZ‘nin yerini alacak olan aracın tasarımı tankı andırıyor. Bu da rakiplere daha fazla zarar anlamına geliyor. Lastikleri kurşun geçirmez olan araç, daha fazla güç demek!

Bir diğer yenilik ise tırmanmak. Bu, oyunun yayınlandığı günden bu yana yapılmış en büyük değişiklik olarak değerlendiriliyor. Oyuncular artık binadan binaya geçiş yapabilecek ve binaların kenarlarında yürüyebilecek. Kasalara ve konteynırlara tırmanabilecek.

Araçlar için aldığımız yakıt bidonları artık patlayabilecek. Bu da oyunun bir diğer değişikliği. Yalnızca araçların hareket etmesini sağlamayacak olan bidonlar ile rakiplere belirli bir mesafeden bu şekilde zarar vermek mümkün olacak.

PUBG Mobile 0.15.0 ne zaman çıkacak?

Oyunun resmi Twitter hesabından en yeni güncelleme ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Ancak, PUBG Mobile 0.15.0 ne zaman çıkacak sorusu henüz yanıt bulmadı. Resmen cevabı verilmeyen sorunun tahmini bir cevabı var. En yeni güncellemenin 16 Ekim günü yayınlanacağı söyleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.