PUBG Mobile için yeni güncelleme tarihi aşikâr oldu

0

PUBG Mobile Royale Pass 8. Sezon için yavaş yavaş sona yaklaşılıyor. Şimdi gözler PUBG Mobile Royale Pass 9. Sezon için çevrilmiş durumda. Yakın zamanda çıkan haberle birlikte yeni PUBG Mobile güncelleme tarihi netlik kazandı. PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi için geri sayım başladı.

Bu ayın 11’inde sona erecek olan bu sezon, 13 Eylül’de yeni sezonuna giriş yapacak. Bu giriş tabii ki PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi için bir işaret.

Royale Pass’ın 8. Sezonu PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi ile okyanus temalı kıyafetleri ve oyun içi eşyaları oyunculara sunmuştu. Şimdi ise yeni sezonun, deri giysi ve aksesuarlarıyla bir savaşçı temasına sahip olması bekleniyor.

PUBG Mobile 0.14.5 güncellemesi yeni özelliklerle geliyor 

PUBG Mobile‘ın geçen güncellemesi 0.14.0, bazı performans iyileştirmelerinin yanı sıra yeni bir Enfeksiyon Modu getirmiş ve sevilmişti. Bir sonraki güncelleme ile aynı modun geliştirilmiş versiyonu 0.14.5’e gelecek.

PUBG Mobile Season 9 Royale Pass, yeni oyuncu, araç ve silah kaplamaları getirecek. Ayrıca listeye yeni tasarlanmış avatar çerçeveleri, paraşütler, çantalar ve kasklar da ekleyebilir. Böylelikle oyuncular için yeni şeyler de sunmuş oluyor.

Yeni güncellemelerin en merak edilen noktası her zaman silahlar oluyor. Bu güncellemede de bizi bir silah bekliyor. Tahminler Vikendi haritasında ortaya çıkacak olan yeni bir hafif makineli tüfek olan MP5K‘nın geleceğinden yana. 9mm cephane kullanan silah, 30 mermi boyutunda ve üç atış moduna sahip.

PUBG Mobile 0.14.5 Royale Pass 9. Sezon‘un resmi duyurusu yakın zaman önce Twitter üzerinden paylaşılmışken ilerleyen günlerde daha fazlasını öğreneceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.