PUBG Mobile Lite için yeni güncelleme

0

Düşük sistem özelliklerine sahip telefonlar için geliştirilen PUBG Mobile Lite 0.14.0 güncellemesini günler önce almıştı. Şimdi de oyun bir güncelleme daha aldı. PUBG Mobile Lite güncelleme ile birlikte yeni ödüller de sunuyor.

0.14.0 güncellemesini alan oyunda geliştirmelerin yanında bir de 15 Eylül’e kadar verilen ödüller bulunuyor. Bu ödülleri kazanmak için öncelikle son güncellemeyi yapmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Lite güncelleme ödüllerinin içinde neler var?

Oyunun yeni güncellemesiyle kazandığı özellikler arasında bölgeleri bombalamanın dışında, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunma amacı da bulunuyor.

PUBG Mobile Lite güncelleme ile birlikte oyuncuların heyecanını canlı tutmak adına kısa aralıklarla kullanıcılarına ödüller veriyor. Bu seferki ödülde ise kullanıcılara WinnerPass sezon güncelleme kartınının günlük görevlerini tamamlayarak özel ödüller kazanması sağlanacak.

Bununla beraber, PUBG Mobile Lite oyuncuların Elite WinnerPass Season 4’ün kilidini ücretsiz olarak açmasına yardımcı olacak. WinnerPass Season Upgrade kartı, oyun süresi, maç sıralaması gibi günlük görevleri tamamlayarak kazanılacak. Tabii bir de Elite WinnerPass Season 4’ü ücretsiz olarak açacak.

Hala popüler mobil oyunun Lite versiyonunu indirmediyseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.