PUBG Mobile Lite lisan takviyesini genişletiyor

0

PUBG Mobile‘ın düşük gereksinimlere sahip versiyonu olan PUBG Mobile Lite, birçok ülkede beta testlerinde bulunuyor. Bazı ülkelerde oynanabilen oyun 10 Ekim’den itibaren Avrupa ve Orta Doğu’da 50’nin üzerinde ülkede piyasaya sürülüyor. İlk kez Tayland’da piyasaya sürülmeden önce açık beta sürümünde olan oyunun çok beğenilmesi üzerine geliştirmeler hızlandı.

PUBG Mobile Lite, klasik PUBG Mobile‘ın 100 oyunculu Battle Royale moduna ek olarak, iki takımın araçlarla çevrili bir depoda mücadele ettiği bir 4×4 modunu içeriyor. Ücretsiz olan oyunun premium bazı kısımları da bulunuyor. L-Coin adlı oyun içi para birimi özel ürünler satın almak için kullanılıyor. Bunlar içinse belirli ücretler ödemek gerekiyor.

PUBG Mobile Lite dil desteğini genişletiyor

Android tarafında PUBG Mobile Lite, indirilebilir durumdayken, iOS için henüz kullanıma sunulmadı. Ekim ayında 52 yeni ülkede piyasaya sürülecek oyun, İngilizce, Türkçe, Portekizce, İspanyolca, Rusça, Almanca, Fransızca ve Lehçe dil desteğinin yanına birçok dili de ekliyor.

8 Ekim’e kadar PUBG Lite’a ön kayıt yaptıran kullanıcılar, çöl kamuflajı ve silah derileri dahil olmak üzere oyun içi eşyaları ücretsiz alabilecek. Ağustos ayında Gamescom‘da PUBG PS4 ve Xbox One için çapraz oynatma desteği özelliğini açıklamıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.