PUBG, PS4’te Birinci Yılı Onuruna İkramlar Dağıtıyor

0

      Son yılların en popüler oyunlarından birisi olan PlayerUnkown’s Battlegrounds, oyuncu sayısıyla ve kırdığı rekorlarla her zaman gündeme gelmeyi başarıyor. İlk olarak 2017 senesinde piyasaya sürüldüğünde en büyük rakibi battle royale oyunu olan H1Z1’di. Piyasaya çıkmasının ardından  H1Z1’in büyük bir fanatik kitlesini kendine çekerek ismini duyurmayı başarmıştı. O günden beri sürekli olarak bir yükseliş sergileyen PUBG, zaman geçtikçe diğer platformlar içinde piyasaya sürüldü.

        7 Aralık 2018 tarihinde ise Playstation 4 platformu için çıkan PlayerUnkown’s Battlegrounds, bu platformda en fazla oyuncuya sahip olan oyunlarından birisi oldu. 1 senedir Playstation 4 platformunda hizmet veren PUBG, birinci yılına özel oyunculara çeşitli kostümler ve özel kaplamalar vereceğini duyurdu.

      PUBG’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda hangi kostümü hediye edeceğini duyurdu. Yapılan açıklamada, oyunun Playstation 4 platformunda birinci yılını tamamladığını ve PUBG’nin en çok bilinen kostümlerinden birisi olan Trenchcoat kostümünü ücretsiz olarak oyunculara verileceğini duyuruldu.

     Kostümün nasıl elde edilebileceğini merak ediyorsanız öncelikle Playstation 4 platformunda PUBG’ye giriş yapmanız gerekiyor. Bundan sonra ücretsiz olarak dağıtılan Trenchcoat kostümü otomatik olarak envanterinize eklenecektir.

       Ücretsiz dağıtılan Trenchcoat kostümünün yanı sıra bir başka hediye ise SCAR-L silahı için özel olarak tasarlanan bir kaplama. Bu kaplamanın oyunun birinci yılına özel olarak tasarlandığını belirtmeliyiz.  Yalnızca Playstation 4 kullanıcılarının elde edebileceği bu kaplama, siyah ve sarı bir görünüme sahip. Ayrıca kaplamanın üzerinde yer alan “Winner Winner Chicken Dinner!”  yazısı da hoş detaylardan birisi olmuş.

    Eğer sizde bu Trenchcoat setinden faydalanmak istiyorsanız çok az bir sürenizin olduğunu belirtmeliyiz. Trenchcoat setini almanız için Türkiye saatiyle 9 Aralık 2019 Pazartesi günü gece 3′e kadar giriş yapmanız gerekiyor. Bir başka hediye olan SCAR-L kaplamasını elde etmek istiyorsanız 9 Ocağa kadar zamanınızın olduğunu söylemeliyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.