Realme 90 Hz ekranlı, uygun fiyatlı telefon tanıtacak!

0

Uygun fiyatlı modelleriyle bilinen Realme yepyeni bir model üzerinde çalışmalar yürütüyor. Yapılan açıklamaya göre Realme 90 Hz ekranlı ve yine oldukça uygun fiyatlı bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Realme 90 Hz ekranlı modeli üzerinde çalışıyor

Hayatımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı telefonlar her geçen gün daha da güçleniyor. Donanım tarafında son derece iddialı hale gelen akıllı telefonların ekranları da artık 90 Hz yenileme hızına sahip.

OnePlus 7 Pro ve Nubia Red Magic 3 gibi modellerde yer alan 90 Hz yenileme hızına sahip ekranlar görünen o ki önümüzdeki günlerde artacak. Uygun fiyatlı modelleriyle bilinen Realme bu konuda çalışmalar yürüttüğünü açıkladı.

Hakkında halihazırda son derece kısıtlı bilginin bulunduğu model, 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekrana sahip olacak. Tasarım noktasında geçtiğimiz günlerde tanıtılan Realme XT Pro ile benzer olması beklenen akıllı telefonun fiyatının ise OnePlus 7 Pro‘dan ucuz olacağı söyleniyor.

64 Megapiksellik ana kameranın bulunacağı akıllı telefonda NFC ve ekrandan parmak izi okuma teknolojileri de yer alacak. Bakalım Realme’nin yeni telefonu neler sunacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.