Red Dead Redemption 2, 5 Aralık’ta Steam’de

0


  Rockstar’ın asıl konsol için çıkardığı Red Dead Redemption 2, oyun severler açısından büyük ilgi gösterilmişti. Son zamanların en çok oynanan oyunları arasında da gösterilen Red Dead Redemption 2, Steam’e çıkış tarihi açıklandı.5 Aralık’ta PC oyuncuları oyunu Steam üzerinden satın alabilecek.

  Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapmıştı. PC versiyonu ise 5 Kasım 2019’da Rockstar Games Launcher, Epic Games Store, Greenman Gaming ve Humble Store üzerinden çıkışını gerçekleştirmişti, şimdi ise PC oyuncularına yeni alternatif olarak 5 Aralık’ta Steam’e de geliyor. Bu haberi Rockstar resmi Twitter hesabından yayınladı.

Rockstar Games on Twitter

  Rockstar, Red Dead Redemption 2’nin Aralık’ta geleceği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu fakat kesin bir tarih verilmemişti. Rockstar bu gelişmelere resmi Twitter hesabından yayınladığı tweet ile kesinlik getirerek Steam kullanıcıları sevindirdi.

PC Versiyonunun Steam Üzerindeki Tanıtım Yazısı:

Amerika, 1899. Kanun adamları son haydut çetelerini avlarken vahşi batı döneminin sonu başlamıştır. Teslim olmayanlar veya direnenler, öldürülür. Western kasabası Blackwater’da kötü sonuçlanan bir soygundan sonra, Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmak zorunda. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcıları hevesle peşlerine düşerken, çetenin hayatta kalabilmek için Amerika’nın engebeli toprakları boyunca soygun, hırsızlık ve dövüş ile ilerlemesi gerekli. Derinleşen bölünmeler çeteyi parçalara ayırma tehdidi doğururken, Arthur kendi idealleri ile kendisini büyüten çeteye sadakati arasında bir seçim yapmalı.

Daha derin sürükleyicilik için tüm yeni grafiksel ve teknik geliştirmelerle birlikte, PC için Red Dead Redemption 2, artan çizim mesafeleri, gelişmiş gündüz ve gece aydınlatması için daha yüksek kaliteli küresel aydınlatma ve ortam aydınlatması, tüm mesafelerde gelişmiş yansımalar ve daha derin, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, tüm bitki ve hayvanlarda ilave gerçekçilik için mozaik bezeme yapılmış ağaç dokuları ve gelişmiş çimen ve kürk dokuları da dahil olmak üzere, PC’nin bu büyük, zengin ve ayrıntılı dünyanın her köşesini hayata getirme gücünden tam anlamıyla yararlanır.

PC için Red Dead Redemption 2, HDR desteği, 4K ve üstü çözünürlük ile yüksek seviye ekran ayarlarını çalıştırma yeteneği, çoklu monitör yapılandırmaları, geniş ekran yapılandırmaları, daha yüksek kare hızları ve daha fazlasını sunar.

PC için Red Dead Redemption 2, Ödül Avcılığı Görevleri, Çete Sığınakları, Silahlar ve daha fazlasını içeren ek Hikâye Modu içeriğini ve ayrıca daha önce yayınlanmış tüm iyileştirmelere ve Frontier Pursuits ile Ödül Avcısı, Tüccar ve Koleksiyoncunun uzman Rolleri de dahil olmak üzere eksiksiz Çevrimiçi deneyim için en son içeriğe sahip olan Red Dead Online’ın paylaşımlı yaşanan dünyasına ücretiz erişim içerir.

PC için Red Dead Redemption 2, tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından birini, 175’in üzerinde Yılın Oyunu Ödülünü kazanan ve 250’den fazla mükemmel puan alan oyunu deneyimlemenin en iyi yoludur.

Kurulum, aktivasyon ve çevrimiçi oyun için Rockstar Games Launcher ve Rockstar Games Social Club’ta (13+, değişebilir) oturum açmak gereklidir; aktivasyon, çevrimiçi oyun ve periyodik yetki doğrulaması için internet bağlantısı gereklidir; yetkilendirme, dijital hakların yönetimi, lisans geçerliliğinin sağlanması, destek, sistem ve benzeri diğer amaçlar için Rockstar Games Launcher, DirectX, Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributables (x64), Chromium Embedded Framework, Rockstar Games Social Club Framework ve belli donanım özelliklerini tanıyan kimlik doğrulama yazılımlarının kurulumu gereklidir.

İnternet bağlantısı ve Rockstar Games Launcher gereklidir; bir satın alım için yalnızca tek bir Rockstar Games Social Club hesabı (13+, değişebilir) ile kayıt yapılabilir; bir Rockstar Games Social Club hesabı için aynı anda tek bir PC oturumu açılabilir; satın alınan ürün devredilemez; Rockstar Games Social Club hesabı devredilemez.

İndirilebilir içerikler ve program değişiklikleri zaman içinde bu oyunun sistem gereksinimleri değişebilir. Mevcut uyumluluk bilgileri için lütfen donanımınızın üreticisince belirtilen özelliklerine ve www.rockstargames.com/support adresine bakınız. Mobil chipsetler ile entegre ve AGP grafik kartları oyunla uyumlu olmayabilir. Burada belirtilmeyen özellikler oyun yayıncısı tarafından desteklenmeyebilir. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.