Red Dead Redemption 2 PC manzaraları geldi

0

Red Dead Redemption 2‘nin PC’ye çıkacağı tarih açıklanmışken ve çıkış tarihine yaklaşırken, yavaş yavaş diğer detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Red Dead Redemption 2 PC görüntüleri ortaya çıktı. Oldukça detaylı görünen fotoğraflar 4K olarak karşımıza çıktı. Oyunun konsol sürümlerinde 4K desteği olduğu biliniyordu.

Red Dead Redemption 2 PC ekran görüntüleri

Red Dead Redemption 2’nin PC versiyonunu birçok oyuncu merakla beklemekte. Beklentiler oyunun PC versiyonunun oldukça detaylı olacağını yönünde. Bu detay seviyesini istenilen depolama alanından anlayabiliyoruz. Oyun toplamda 150 GB’lik boş bir alana ihtiyaç duyuyor.

Oyunun PC versiyonunda oyuncuları daha detaylı bir görsel kalite bekliyor. Bu detayları; iyileştirilmiş navigasyon, yüksek kaliteli küresel aydınlatma, daha iyi gece ve gündüz aydınlatması ve detayları, yüksek kalitede kar izleri, yansıma detayları, daha derin bir görsellik, yüksek detaylı gölgeler, detaylı ağaç dokuları, gerçekçi çim ve kürk dokuları, şeklinde sıralayabiliriz.

Ayrıca, PC sürümünde HDR desteği ve 4K çözünürlük desteği de bulunuyor. Oyun ayırca çoklu monitör ve geniş ekran yapılandırmalarının yanı sıra yüksek kare hızları da sunacak.

İddiaya göre, Rockstar ve Nvidia gelecek zamanlarda Ray Tracing özelliği için güçlerini birleştirebilir.

Son olarak, RDR 2’yi Rockstar Game Launcher üzerinden ön sipariş verebileceğinizi hatırlatalım. Oyunun fiyatını ve sistem gereksinimlerini bu haberimizde paylaştık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.