Redmi K30, CEO tarafından onaylandı

0

Özellikle Redmi K20 serisi ile dikkat çekmeyi başaran Redmi’nin yeni modeli Redmi K30 hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Weibo platformunda Redmi markasının CEO’su tarafından açıklanan bilgiler, Redmi K30 modelini doğrularken cihaz hakkında bazı ipuçları veriyor.

Redmi K30 özellikleri nasıl olacak?

K serisinin yeni modellerini onaylayan Redmi CEO’su Lu Weibing tarafından açıklanan bilgilere göre Redmi K30 modelleri, 5G desteği ile birlikte gelecek. Telefonun bu özelliği dışında başka bir özelliği henüz açıklanmış değil. Ancak son Redmi çalışmalarına ve ilerleyen teknolojiye baktığımızda, kamera tarafında ciddi gelişmelerin olması bekleniyor. Redmi son duyurduğu 64 Megapiksel ve 108 Megapiksellik sensörlerini, K30 modellerinde de kullanabilir.

Bunların yanı sıra telefonda, serinin bir önceki modeli Redmi K20’deki bazı özelliklerin korunması beklentiler arasında yer alıyor. Neredeyse çerçevesiz ekran tasarımının ve açılabilir ön kamera yapısının K30 modellerinde de öne çıkması bekleniyor. Ayrıca 5G teknolojisinin daha fazla güç harcayacağını düşünürsek daha yüksek kapasiteli bir batarya da beklentiler arasında yer alabilir. Bununla birlikte hızlı şarj da mutlaka gelecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.