Redmi Note 8 Pro için sıra dışı dayanıklılık testi!

0

Redmi Note 8 Pro son günlerde akıllı telefon dünyasının gündeminden düşmüyor. Peki, Redmi Note 7 dayanıklılık testini hatırlıyor musunuz? Onlarca insan telefonun üzerinden geçiyor, telefon ile karpuz kırmaya çalışılıyordu.

Ancak, telefon piyasaya sürüldüğünde reklam filmlerindeki kadar dayanıklı olmadığı gözler önüne serildi. Buna rağmen Xiaomi’nin alt markası Redmi telefonlarının dayanıklı olduğunu ilginç yöntemler ile göstermeye devam ediyor.

Redmi Note 8 Pro sıra dışı dayanıklılık testi ile gündemde

Her iki model için ortaya çıkan sızıntılara her gün bir yenisi daha eklenirken, bu kez Redmi Note 8 Pro tanıtılmadan sıra dışı bir dayanıklılık testi yayınlandı. Xiaomi Weibo hesabında paylaşılan videoda, Redmi Note 8 Pro bir haltercinin ayaklarının altına yerleştiriliyor.

90 kg ağırlığındaki yükü kaldıran haltercinin ayağının altındaki telefonların çalışmaya devam edebildiğini gösteriliyor. Redmi Note 7 modeli tanıtıldıktan sonra, şirketin yayınladığı dayanıklılık testlerinin gerçeği yansıtmadığının ortaya çıkması kullanıcıların bu konuda markaya güvenini azalttı.

Bu nedenle birçok kullanıcı gerçek dünya testlerini beklediğini belirtiyor. 6.3 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan bir Super AMOLED ekranın yer aldığı telefon, MediaTek Helio G90T işlemciden gücünü alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.