Resident Evil: Biohazard Dizisi Fragmanı Yayınlandı

0

Netflix üzerinden yayınlanacak olan Resident Evil dizisi için bekleyiş sürüyor. 14 Temmuz 2022 tarihinde ilk bölümü yayınlanacak olan Resident Evil: Biohazard dizisi fragmanı ile de karşımıza çıktı. Bakalım dizi nasıl görünüyor? Detaylar haberimizde.

Bizlere oldukça farklı bir hikayeyi anlatacak ve iki farklı zamanda geçecek olan dizinin her bir bölümü bir saat uzunluğunda olacak ve toplamda da sekiz bölümden oluşacak. İlk zaman zarfında on dört yaşındaki Jade ve Billie Wesker kardeşlerin Yeni Raccoon Şehri’ne taşındıkları ilk zamanları anlatılacak. Ne var ki şehirde daha fazla zaman geçirdikçe, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ve babalarının dünyayı yok edecek karanlık gizleri saklamakta olduğunu fark etmeye başlayacaklar.

İkinci zaman zarfı ise on yıldan fazla bir zaman sonrasında geçecek. Dünyada yaşayan insan sayısı on beş milyona düşmüşken, ortalıkta kol gezen yaratıkların, T-Virüsü bulaşmış insanların ve hayvanların sayısı ise altı milyardan fazla olacak. Kız kardeşlerden Jade Wesker ise peşini bırakmayan kız kardeşi, babası ve kendisiyle ilişkili geçmişinden kalan sırları ile yeni dünya düzeninde hayatta kalmaya çalışacak.

Resident Evil: Biohazard Dizisi Fragmanı Görücüye Çıktı

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanda da görebileceğiniz üzere, dizi 2022 yılındaki yepyeni bir Raccoon Şehri’nde başlayacak. Ne var ki on dört yıl sonrasında geçiş yapacağımız kısım ise Londra şehrinden devam edecek ve geçmişteki karanlık olayların yansımasını göreceğiz. Bakalım bizleri ne şekilde sonuçlanacak bir korku dolu macera bekleyecek?

Yeni Resident Evil dizisinin fragmanını nasıl buldunuz? İlginizi çekti mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.