Rick and Morty’nin Yeni Döneminden Fragman Geldi

0

İlk olarak 2013 yılında yayınlanmaya başlayan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, şu sıraların en popüler yapımları arasında yer alıyor. Dan Harmon ve Justin Roiland’ın yaratıcılığını üstlendiği Adult Swim dizisi, son olarak 2021 yılının yaz aylarında beşinci sezonu ile bizlerle buluşmuştu.

Yapımın bu yıl çıkacak yeni sezonu da hayranlar tarafından heyecanla bekleniyordu. Şimdi de bu konuda önemli bir gelişme yaşandı. Adult Swim, resmi hesaplarından yaptığı bir paylaşımla Rick and Morty’nin altıncı sezonunun ilk fragmanını bizlerle buluşturarak yeni sezonda bizi nelerin beklediğini gösterdi.

İşte Rick and Morty’nin yeni sezonunun ilk fragmanı:

Yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan fragman, bir Rick and Morty tanıtımından bekleyeceğimiz tüm unsurlara yer veriyor ve yeni sezonda bizi bekleyen maceralardan bazılarını gözler önüne seriyor. Bunun yanı sıra Die Hard referansı, ikilinin podcast işine girmesi ve daha birçok şey yayımlanan fragmanda dikkat çekiyor.

Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer gibi isimleri seslendirme kadrosunda bulunduran Rick and Morty’nin uzun zamandır beklenen altıncı sezonu 4 Eylül 2022 günü bizlerle buluşacak. Ek olarak normalde Netflix üzerinden ulaşılabilen dizinin, bu ay içerisinde platformdan kaldırılacağının da gelen haberler arasında yer aldığını eklemek gerek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.