Ripple Kâhini Kıymetli Düzeyleri Bildi! İşte Yeni Kestirimi

0

Tanınmış kripto para analisti ve XRP boğası Credible Crypto, Ripple fiyatını yorumluyor. Piyasanın en büyük yedinci varlığının, 2017 zirvesine tekrar ulaşması için hazır olduğunu belirten analist, bu döngünün tekrar gerçekleşeceğini tahmin ediyor.

Analist: Ripple, 2017 boğa piyasasının en kötü performansına sahipti! Ama sonra…

Credible Crypto açıklamalarında, XRP ve Hedera Hashgraph’ın (HBAR) düşüş eğiliminde olduğunu söyleyen bir başka analiste cevap veriyor. Ripple boğası, Bitcoin fiyatının yaklaşık 1.000 dolardan 20.000 dolara çıktığı 2017 boğa koşusuna da değindi. XRP’nin bu dönemde, piyasanın geri kalanından daha iyi performans göstermeye başlayana kadar “en kötü performans gösteren büyük kripto para birimlerinden biri” olduğunu belirten analist, analizlerini şu tweet ile aktarıyor.

Paylaşımında gerçek kimliği bilinmeyen analist, BTC’nin zirvesini takip eden 30 günde, XRP fiyatının bu döngünün toplam kazancını %62.947’ye getirmek için 10 katın üzerine çıktığını ekliyor. Analist ayrıca, yatırımcıların herhangi bir kripto para birimini “sadece yavaş bir başlangıç ​​yaptığı için” gözden düşürmemeleri gerektiğini de vurguluyor.

Credible Crypto’nun XRP analizleri

Doğru tahminleriyle bilinen Credible Crypto, bu ayın başlarında, lider kripto para birimi Bitcoin’e karşı ticaret yaparken XRP’nin fiyatının muhtemelen dibe vurmuş olabileceğini tahmin etmişti. Aynı zamanda analiste göre, XRP ABD dolarına karşı işlem yaparken “büyük bir tarihsel destek üzerinde” olduğunu hesaba katmak gerekiyor. Ek olarak Ripple, bu yılın Nisan ayından bu yana 2 dolar zirvesinden devam eden büyük bir düşüş yaşıyor.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara kadar çekileceğini söylemişti. Analistin bu tahmini tam olarak gerçekleşti ve yükseldikten sonra XRP fiyatı geriledi. Ek olarak analist, sağlıklı bir düzeltme yaşandıktan sonra XRP fiyatının büyük bir yükselişe geçeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. Analistin öngörüleri sırasında Ripple, 0,5 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Bu seviye, ilerleyen zamanlarında Nisan ayına kadar 2 dolara kadar yaklaşmayı başardı. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Bu dönemin ardından, SEC‘in Ripple Labs’e ve aynı zamanda önemli iki yöneticisine “kayıtsız menkul kıymet satışı yoluyla 1,3 milyar doların üzerinde para topladıklarını” iddiasıyla dava açmasıyla, XRP fiyatı büyük bir düşüş trendine girdi. Analizlerinde, finansal piyasalardaki fiyat hareketlerini yorumlamak için Elliott Dalga Teorisi’nden faydalanan Credible Crypto, teoride, sonuçlara ulaşmak için yatırımcı duyarlılığı ve psikolojisindeki değişikliklerle ilgili tekrarlayan uzun vadeli fiyat kalıplarını kullanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.