Ripple Kâhini: XRP, BTC ve 2 Altcoin Bu Düzeylere Gidiyor!

0

Popüler analist ve trader Credible Crypto, önemli tahminlerde bulunuyor. Analist, bazılarının ilgilenmediği büyük sermayeli bir altcoin projesinin önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini düşünüyor. Ayrıca analist, 2 altcoin ve BTC’ye yönelik tahminlerini de paylaşıyor.

Credible Crypto: Popüler altcoin LTC, yeni ATH’ler görebilir!

“Credible Crypto” isimli analist, 222.000 Twitter takipçisine, Litecoin’in (LTC) mevcut boğa koşusunun son “efsanevi” ayağından yararlanabileceğini söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birçok insanın LTC’nin ‘boğa koşusu’ yaptığını ve mezara doğru gittiğini söylediğini görmek… Fraktal ticareti yapmıyorum, ancak 2017’de solda gördüğümüze benzer bir şey göreceğimizi düşünüyorum. Sadece LTC için değil, çoğu ‘eski muhafız’ için. Hâlâ yeni ATH’nin hazır olduğunu düşünüyorum.

Kaynak: Credible Crypto

Credible Crypto: XRP yavaş başlangıç yaptı ve sonra 10x’e yöneldi

Tahmininin zamanlamasına gelince, analist son rallinin konsolidasyondan “birkaç ay sonra” başlayacağını düşünüyor. Credible Crypto ayrıca Bitcoin Cash’in (BCH) tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini düşünüyor. Ayrıca analist, popüler altcoin XRP’yi hesaba katmamaları konusunda uyarıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP aynı zamanda 2017’de en kötü performans gösteren kripto paralardan biriydi, ta ki öyle olmayana kadar… BTC’nin zirvesini takip eden 30 gün içinde XRP, döngüsü için toplam kazancı %62.947 veya 629x’e getirerek 10 kattan fazla yükseldi. Yavaş bir başlangıç ​​yaptığı için onu hesaba katmayın.

Kaynak: Credible Crypto

Credible Crypto: Popüler altcoin Hedera Hashgraph (HBAR) için önemli bir talep alanına girdik

Ek olarak analist, pazarın merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph (HBAR) için önemli bir talep alanına girdiğini söylüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu seviyelerden alım yapmak için 3. bir şansımız olacağını düşünmemiştik ama piyasa iyi hissettirdi. Birbirini izleyen her düşüşün agresif bir şekilde satın alındığını ve önemli bir HTF talep alanına girdiğimizde satıcının emilimini gösterdiğini unutmayın. Alıcılar tekrar tekrar buraya adım atıyor.

Kaynak: Credible Crypto

Credible Crypto: Bitcoin 55 bin dolara ulaşırsa onu short’layacağım!

Credible Crypto, Bitcoin‘in (BTC) 35-38.000 doları kırabilirse 45-55.000 dolara doğru hareket edeceğini tahmin ediyor. Daha da yükselirse analist, lider kripto parayı short’lamayı planlıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

55k’ya ulaşabilirsek, kısa vadeli bir riskten korunmaya çalışacağım. Biliyorum ki, oraya ulaşmayı başarırsak, gerçekte o bölge orta vadeli bir ret görmenin en muhtemel yeriyken, pek çok kişi yeni ATH için coşkulu olacak. Bir planın olsun…

İşte Credible Crypto’nun başarılı tahminleri

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi.

Bu yılın Mart ayında Credible Crypto,   sağlıklı bir düzeltmeye katlandıktan sonra XRP fiyatının büyük bir yükselişe geçeceğini de doğru bir şekilde tahmin etti. O sırada, kripto para birimi 0,5 dolara yakın işlem görüyordu ve ayın ilerleyen zamanlarında Nisan ayına kadar 2 dolara yaklaşmaya başladı. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.