Ryan Gosling, Marvel Kainatına Dahil Olabilir

0

Son günlerde özellikle Twitter başta olmak üzere sosyal medyanın gündeminde Ryan Gosling ve onun Barbie filmindeki platin sarısı saçlı hali var. Oyuncunun görünüşü hakkında haftalardır tartışmalar dönüyor. Görünüşe göre Ryan Gosling, bir süre daha gündem olmaya devam edecek.

Oyuncuyla yapılan bir röportaj sırasında kendisi bir gün Marvel filmlerinden birinde bir karakteri canlandırmak istediğini belirtmişti. Hatta spesifik olarak daha önce Nicholas Cage’in canlandırdığı Hayalet Sürücü karakterini sunmuştu. Marvel Sinematik Evreninin başkanı Kevin Feige, Gosling’in çağrısına yanıt verdi.

‘Onu bir gün Marvel Sinematik Evreninde görmeyi isterim’

Kevin Feige, Ryan Gosling’in ‘Marvel’da yer almak istiyorum’ çağrısına yanıt verdi. Gosling her ne kadar Hayalet Sürücü’yü canlandırmak istese de Kevin Feige, yaptığı açıklamada onu Marvel’a hangi karakterle dahil edebileceğine dair bir şey söylemedi. Feige’nin açıklamaları tam olarak şöyle:

“Hey, eğer Ryan Hayalet Sürücü olmak istiyorsa… Bilemiyorum. Gosling inanılmaz biri, ona MCU’da yer bulmayı çok isterim. Venice Sahilinde Ken olarak dolaşması bile birçok dev bütçeli filmden daha çok platform buldu. O harika biri.”

Hayalet Sürücü rolü aslında birkaç ünlü aktör tarafından daha isteniyor. The Walking Dead dizisinin yıldızı Norman Reedus, verdiği röportajlardan birinde bu rolü istediğini belirtmişti. Ryan Gosling, Hayalet Sürücü rolünü alırsa en azından bu sefer platin sarısı saçları değil de yanan kafası ile gündeme gelebilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.