Anasayfa / Blog / Teknoloji / Samsung Galaxy J7 Pro Android 9.0 Pie Güncellemesi Gelecek mi ?

Samsung Galaxy J7 Pro Android 9.0 Pie Güncellemesi Gelecek mi ?

Samsungun almış olduğu kararla birlikte bütün alt segment cep telefonlarına bu güncellemeyi getirme projesi, Galaxy J7 Pro ile devam edecek.


Samsung firması bu zamana kadar olduğu gibi güncellemeleri yine ilk olarak rusya üzerinden dağıtmaya başladı. Bu güncellemenin şu an için hangi ülkelere verileceği henüz netleşmiş değil. Muhtemelende haziran ayı içerisinde tüm ülkelere dağıtmış olur gözüyle bakıyoruz. Şirket son 4 yıldır güncellemeleri deneme yanılma yöntemi kullanarak bazı bölgelere sunuyor.

Normal şartlarda Android Pie güncellemesi hangi imkanları bizlere sunuyorsa, bu güncelleme içeriğinde’de aynısı bulunmaktadır. Bunların tamamına ek olarak, mayıs ayı güvenlik güncellemeleri’de cep telefonlarına eklendi ve güvenlik açıkları engellenmiş oldu.

Samsung ile ilgili en çok yapılan eleştiriler genellikle güvenlik alanında oluyordu. Apple’ın kişiselleştirme deneyiminin çok tutması ve daha güvenilir bulunmasının ardından Samsung’da hemen hemen aynı yöntemi izlemeye başladı. Yapılan güncellemelerin neredeyse tamamında güvenlik yamaları kullanılmaya başlandı.

Samsung Galaxy J7 Pro ürünü için yayınlanan Android Pie güncellemesini, cep telefonunuza rahatlıkla kurabilirsiniz. Ancak şu an için bu güncellemenin ülkenize gelmesini beklememiz gerek.
Samsung, güncellemeleri ortalama olarak 30 gün içerisinde Ülkemizde’de dağıtmaya başlayacaktır, J7 Pro modeli içinde 28 Haziran 2019 tarihinde ülkemizde bu güncellemenin dağıtılması beklenilmektedir.
Bu güncellemeyi indirdikten sonra karşılaştığınız tüm değişimleri gözlemleyerek artıları ve eksilerini bizlerle ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Hakkında Çok Kolay

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Lite imei repair – Ücretsiz Yöntem Detaylı Anlatım Burada-Xiaomi Mi 11 Lite imei tamir

Çok Kolay yöntem ile Xiaomi Mi Mi 11 Lite (Courbet) imei repair Box Olmadan En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

78 + = eighty two