Santiment: Bu 3 Altcoin Ralli Yapabilir! Bu ise Selloff Görebilir

0

Ünlü kripto analitik firması Santiment, üç altcoin projesine dikkat çekiyor. Santiment, bu kripto paraların boğa döngüsüne girebileceğini belirtiyor. Ancak şirket, bir altcoin projesinin şimdi konsolidasyon dönemine girebileceği konusunda da uyarıyor.

Santiment: Bu 2 altcoin’de fiyatların doğal olarak artabileceğine dair iyi işaretler var

Ünlü analiz platformu Santiment, Ethereum ile birlikte The Graph (GRT) ve Sentivate (SNTVT) isimli kripto projelerinin Temmuz ayına doğru güçlü göründüğünü bildirdi. Endeksleme protokolü için adres etkinliğini vurgulayan Santiment, 1,7 milyar dolarlık piyasa değeri olan The Graph’in aktivitenin yüksek olmasına rağmen mevduatların düşük olduğuna dikkat çekiyor. Firmaya göre bu, fiyatların doğal olarak artabileceğine dair iyi bir işaret.

Kaynak: Santiment

CoinGecko’ya göre GRT geçen hafta yaklaşık %20 arttı. Santiment’e göre, sağlıklı bir adres etkinliği/mevduat oranına sahip bir başka altcoin, yazım sırasında 25 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan ERC20 yardımcı program tokeni Sentivate’dir (SNTVT).

Kaynak: Santiment

Santiment: ETH’de de boğa işaretleri var! Ama bu altcoin projesine dikkat

Santiment’e göre, altcoin’ler 27 Haziran’da ETH aktivitesinin Bitcoin aktivitesini aşarak artmasıyla son birkaç gün içinde genellikle “dirildi”.  Santiment ayrıca, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borç alma protokolü Compound (COMP)’un 1,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile son zamanlarda arttığına, ancak yerel bir zirve kaydedebileceğine dikkat çekiyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sosyal hacimde büyük bir artış + döviz girişi yükselmeye başlıyor + NPL (ağ kâr kaybı) yükselmeye başlıyor. Belki de şimdilik yerel bir zirveye yaklaşıyor olabiliriz. Veya en azından bir konsolidasyon dönemi. Özellikle mevduat artışı güçlü olmaya başlarsa.

Kaynak: Santiment

Santiment: Yatırımcılar COMP’u satmaya başlayabilir

Kısa süre önce Santiment, COMP ile ilgili önemli bir rapor yayınladı. Santiment’in raporuna göre COMP, yukarı doğru sağlam bir hareket kaydederek Bitcoin’in baskısından başarıyla çıkmayı başardı. Son üç gün içinde, COMP’un adres etkinliğinde güçlü bir artış oldu. Ancak Santiment, tarihsel grafiklere atıfta bulunarak şunları söyledi:

Önceki güçlü yükselişlere baktığımızda, bu kadar emin hissetmezdik. Çok kısa yaşıyorlardı ve COMP çok yakında terk edildi. Bu artışlar sırasında insanlar satmak isteyebilir.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “Ethereum, Cardano, VeChain ve Altcoin’ler İçin Sırada Ne Var?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.