Sıcak Gelişme: Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Fırladı

0

Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN)’i listeleyecek ve BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT için ticarete başlayacak. Borsanın listeleme duyurusu ile 2 altcoin projesi de sıçradı. Listeleme işleminin detaylarına birlikte bakalım…

Dev Bitcoin borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa listeleme duyurusunu şu açıklama ile yaptı:

Binance, BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN)’i listeleyecek ve BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT ticaret çiftleri için alım satımı 05.07.2021 tarihinde başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya BOND ve MLN yatırmaya başlayabilir. BOND ve MLN için para çekme işlemleri 06.07.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. BOND ve MLN Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Borsanın listeleme duyurusu ile 2 altcoin projesi de sıçradı. BarnBridge (BOND) fiyatı, yaklaşık yüzde 15’lik bir artış gördü ve 34 dolardan 38,6 dolara kadar tırmandı. Enzyme (MLN) fiyatı ise yüzde 26 oranında arttı. Kripto para 76,7 dolar seviyelerinden 96,8 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

BarnBridge (BOND) nedir?

2019 yılında kurulan BarnBridge, riskleri tokenleştirmeye yönelik bir protokoldür. Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. Platform, tüketiciyi piyasa oynaklığına maruz bırakan takas edilebilir tokenler oluşturmaya yönelik bir tür DeFi lego’dur. BOND, kullanıcıların DeFi yield hassasiyetine ve fiyat oynaklığına karşı korunmalarını sağlayan bir protokol olan BarnBridge’i yöneten bir Ethereum tokenidir. 

İlk uygulaması olan SMART Yield, kullanıcıların Aave ve Compound gibi DeFi protokollerinde borç verme için risk profilleri arasında seçim yapmalarına olanak tanır. SMART Yield kullanarak, kıdemli tahvil yatırımcıları potansiyel olarak daha düşük riskle sabit oranlar alabilirken, küçük tahvil yatırımcıları daha yüksek riskle daha yüksek oranlar alabilir. 25 Haziranda Coinbase, Coinbase Pro’da BarnBridge’i (BOND) listeledi.

Enzyme (MLN) nedir?

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, eskiden Melon Protocol olarak bilinen Enzyme, kullanıcıların kripto ticareti stratejilerini kasalar aracılığıyla dağıtmasına olanak tanıyan bir on-chain varlık yöneticisidir. MLN, platformun yerel tokenidir ve bir geri satın alma ve yakma tokeni modelinde Enzim kullanıcıları tarafından dolaylı olarak GAS ücreti olarak ödenir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.