Sıcak Gelişme: Binance, 3 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

0

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 3 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini duyurdu. Borsa bu kapsamda “USD/UAH, RUNE/AUD ve SOL/RUB” isimli ticaret çiftleri aktifleştirecek.

Binance, 3 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini duyurdu

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 3 yeni kripto para çiftini listeleyeceğini duyurdu. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, 04.07.2021 tarihinde BUSD/UAH, RUNE/AUD ve SOL/RUB ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Lütfen unutmayın: AUD, RUB ve UAH fiat para birimleridir ve başka herhangi bir kripto para birimini temsil etmez. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için“Santiment: Bu 3 Altcoin Ralli Yapabilir! Bu ise Selloff Görebilir” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.