Snapchat Subway Surfers dünya çapında yayılıyor

0

Bildiğiniz gibi bir zamanların en popüler uygulaması olan Snapchat, Subway Surfers mobil oyununu dünya çapında yayınlıyor. Nisan ayında piyasaya sürelen oyun platformuna Subway Surfers‘ın çok oyunculu versiyonunu ekliyor. Snapchat size sohbet penceresinden arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde oynayabilmeniz için kendi oyun platformu olan ‘Snap Games’i oluşturdu.

Oyunu oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken sohbet çubuğundaki roket simgesine dokunmak. Oyun normal Subway deneyiminden farklı olarak sunuluyor. Popüler mobil oyunlar arasında yer alan Subway’ı platformuna taşıyan Snapchat, bu hamlesiyle 1 milyarlık kullanıcısına sesleniyor.

Bunu aslında bir ortaklık olarak görebiliriz, konuya dair SYBO Games’in CEO’su Mathias Gredal Nørvig de şu sözleri söyledi: ” Bu özel sürüm ile beraber Snapchat Subway Surfers, oyuncu ağını genişletiyor. Snap Games’te yer almaktan heyecan duyuyoruz. Eğlenmeyi seçen Snapchat’teki hayranlarımıza Snapchat’i genişletme fırsatı sunan ve aynı fikirde olan bir şirketle çalışmak bir kazanç.

Snapchat Subway Surfers 1 Ekim itibarıyla bütün oyunculara sunuluyor olacak

Subway Surfers‘ın en fazla 10 oyuncuyla oynanabildiğini aktaralım. Onun dışında oyun klasik Subway gibi yol boyunca jeton toplayabileceğiniz keyifli ve eğlenceli bir oyun şeklinde seyrediyor. Hızlı oyun seçeneğinin eklendiği oyunda, bir yarışa doğrudan katılabilir veya arkadaşlarınızı oynamaya davet etmek için ‘arkadaşlarınıza meydan okuyun’ seçeceğini seçebilirsiniz. Snapchat oyunu, 1 Ekim itibarıyla bütün kullanıcılara dağıtmaya başlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.