Solana, Polkadot, Kusama: Bu Altcoin’ler İçin Sırada Ne Var?

0

Solana, Polkadot ve Kusama için analist Ekta Mourya sıradakinin ne olduğunu sorguluyor. Mourya’ya göre Bitcoin’in üst üste birkaç kez toparlanmasına tepki olarak altcoin’ler yükseldi. Örneğin, yazının yazıldığı sırada, Bitcoin’in bir tür fiyat hareketinin arkasında Solana, Polkadot, THETA ve KSM’nin fiyat artışı yaşadığı görülüyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak fiyata baktığımızda bu altcoinler yükseliyor ve son 24 saat içinde %10’un üzerinde yatırım getirisi sağlıyor. Bu altcoinlerin önceki rallileri, öncelikle artan yatırım girişlerinden, aktif adres sayısındaki artıştan ve zincir içi aktiviteden kaynaklanıyordu.

Kusama’daki yükseliş göze çarpıyor

Kusama örneklemine odaklanan Mourya fiyatın 524 dolar seviyesine kadar geldiğine işaret ederek ticaret hacminin %17’nin üzerinde arttığına ve piyasa değerinin de %20’nin üzerinde yükseldiğine vurgu yapıyor. Bu değişikliklerin son 24 saatte meydana geldiğine dikkat çeken Mourya, kitlesel kredi yarışının Kusama’yı fiyat rallisine götürdüğünü belirtiyor. Mourya’ya göre, Kusama, birkaç proje için toplu kredi kolaylığının ardından, şu anda piyasanın en iyi 30 projesi arasında yer alıyor.

KSM’nin fiyatı, 60 günden daha kısa bir sürede yaklaşık %50’lik bir düşüşün ardından toparlanıyor. Bu, altcoin için yükseliş anlatısını destekleyen bir trenddi. Son 52 haftalık trendde KSM’nin en düşük fiyatı 5,15 dolar seviyesindeyken, Mourya’ya göre son düzeltmelere rağmen fiyatın tekrar bu seviyeye ulaşması beklenmiyor.

Polkadot ve diğer altcoin’lerde beklentiler

Mourya’ya göre ticaret hacmindeki ve zincir içi aktivitedeki artışın bu hafta daha büyük bir ralliyi tetiklemesi bekleniyor. Örneğin, SOL’un fiyatı gerilerken, ticaret hacmindeki düşüş, SOL’un yazım sırasında değerinin altında olduğunu gösteriyor. Ticaret hacmindeki yükseliş ve sosyal medyada bahsedilen ilk artış, fiyattaki yükselişin ilk işareti. Benzer şekilde THETA’nın piyasa değerinin de %12 arttığı gözlemleniyor ve rallinin önümüzdeki hafta yaşanması muhtemel görünüyor.

Polkadot ve MATIC gibi piyasanın altcoinleri söz konusu olduğunda Mourya, güncellemeler ve ortaklıkların, büyük birikim veya satın almaları tetiklediği için çok önemli bir rol oynadığını vurguluyor. SOL, DOT, THETA ve KSM için fiyat ile ticaret hacmi arasında doğrudan bir ilişki yer alıyor. Likidite fiyatı da etkilediği için likiditedeki artış ve yatırım girişleri bu altcoinler için olumlu işaretler ortaya koyuyor. Bitcoin’in fiyatında veya hakimiyetinde önemli bir değişiklik olmadıkça Mourya, altcoinlerin toparlanmaya devam etmesinin muhtemel olduğunu düşünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.