Son Durum: Bitcoin (BTC), Ethereum, Tron Fiyatı

0

Bitcoin (BTC) fiyatı, 24 saatlik yükseliş piyasalarının ardından yaklaşık 13.000 dolara yükseldi. Bu yükselişi Haziran’da da sürdürdü. Coin360’tan elde edilen veriler, kripto para birimi yatırımcıları için iyimser bir tablo çizdi ve Bitcoin hala günlük kazanç konusunda önder konumda.

Gün içinde Bitcoin BTC biriminin dolar fiyatı 12.666 dolar seviyesinde. Birim pazartesi günü % 11 yükseldi. En iyi kripto para 12.700 dolar sınırırnın altına hafif bir geri çekilmeden önce, 12.707 dolar seviyesine kadar yükselmişti.

Bitcoin hakkında yeni hamleler karamsar teorileri ilerletti. Bu durum haftanın başlarında ortaya çıkan düşüş düzlemi nedeniyle gerçekleşti. Haber kaynaklarının bildirdiği gibi, usta tüccar Peter Brandt, BTC’nin yükseliş dönemi kazançlarının % 80’ne kadar düşebileceğini savunarak uyarıda bulundu.

O zamandan beri, Bitcoin (BTC) fiyatı 1.200 dolar yükseldi. Diğer kaynaklar bu parabolik faaliyetin “gerçek” bir geri dönüşe çevrilmeden önce uzatılması gerektiğini belirttiler. Morgan Creek Capital Management’ın CEO’su Mark Yusko, CNBC’ye Bitcoin’in 12.250 dolar kazandığını söyledi. Ve bir tahminde bulundu:

Bitcoin’in haftalık kazançları şimdi % 30 seviyesine otururken, aylık performans % 60’a ulaştı. Bitcoin etrafında toplanan coşku, Salı günü uzun vadeli altcoin pazarlarına yayılmaya başlamıştı, ilk yirmi kripto para biriminden bazı birimler % 5 civarında artmıştı.

Ethereum, Chainlink, Tron Ethereum (ETH), Bitcoin yükselirken düşük seviyeler görmüştü. Bu zayıflamadan sonra 300 dolar üzerine çıktı ve fiyatı 317 doları gördü. Diğer altcoinler daha az performans gösterdi. Chainlink (LINK) % 7.4 oranında düştü ve aynı dönemde Bitfinex’in unus sed leo (LEO) birimi % 6.2 oranında düşüş gördü.

Tron (TRX), şirketin Pekin ofislerinde polis aramasının gerçekleştiği haberi duyulunca hemen sonra % 3 düştü. Ve kullanıcılar, CEO Justin Sun’ı bir milyon dolarlık dolandırıcılık faaliyetine suç ortağı olarak gördü.

The post Son Durum: Bitcoin (BTC), Ethereum, Tron Fiyatı appeared first on Kripto Para Haberleri Lideri.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.