Sony IFA 2019’da Xperia 5 modelini duyuracak

0

Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen IFA 2019’da yeni telefonlarını tanıtacak olan Sony’nin Xperia 2 modelini duyurması bekleniyordu. Ancak sızdırılan bazı bilgiler Sony’nin Xperia 5 modelini tanıtacağını gösteriyor. Xperia 1’in varisi olacak Sony Xperia 5’in bazı görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntüler, telefon hakkında birçok bilgiyi bizlere veriyor.

Sony Xperia 5 nasıl olacak?

IFA 2019’da Sony’nin etkinlik alanından yapılacak canlı yayının testi sırasında ortaya çıkan fotoğraflar, yeni cihazın tasarımını da gözler önüne seriyor. Bu fotoğraflara göre telefon, Xperia 1 gibi 21:9 formatında OLED ekran ile birlikte gelecek. Aynı zamanda ekrandaki çerçevelerin Xperia 1 modeline biraz daha inceltildiği görülüyor.

Xperia 2 olarak anılan ve son anda isminin Xperia 5 olduğu ortaya çıkan cihaz, Xperia 1 ile benzer tasarım çizgilerine sahip olacak. Bunun yanı sıra cihazın arkasındaki 3’lü arka kamera kurulumu da göze çarpan unsurlar arasında yer alıyor. Telefonun kamera konusunda oldukça iddialı olması bekleniyor.

Sony yeni akıllı telefon modellerini IFA 2019 etkinliğinde lanse edecek. Tüm IFA 2019 haberlerini ve videoları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.