Spider-Man: No Way Home-The More Fun Stuff Vizyon Tarihi

0

Marvel evreninin en sevilen karakterleri arasında ilk sıralarda yer alan Spider-Man geçtiğimiz aylarda son filmi No Way Home’la büyük bir ilgi görmüştü. Hayranlarını son derece mutlu eden yapım, dünya çapında büyük bir etki yaratmayı başardı.

Bugün ortaya çıkan haberler ise Spider-Man’in hayranları için yeni planlarını mutlu edecek yeni planları olduğunu gösteriyor. Spider-Man: No Way Home – The More Fun Stuff adlı yeni bir versiyon için kolları sıvayan Sony, çok yakında yapımı izleyiciyle buluşturacak.

2 Eylül itibarıyla beyaz perdede yerini almaya başlayacak

Serinin sevilen 3 Spider-Man’inin bir araya geldiği görüntüler Spider-Man: No Way Home Twitter hesabından paylaşıldı. Oldukça eğlenceli bir videoya imza atan ve birbirleriyle şakalaşmaktan çekinmeyen üçlü, Spider-Man: No Way Home – The More Fun Stuff’ın da duyurusunu yaptı. Spider-Man’in 60. Yılına özel olarak gösterime girecek olan versiyonda, seyircilere oldukça eğlenceli anlar sunulacak.

Güncelleme: Türkiye için vizyon tarihi açıklandı!

Sony Pictures, Tiwtter’dan paylaştığı duyuruda filmin vizyon tarihini tüm ülkeler için açıkladı. Spider-Man: No Way Home – The More Fun Stuff, Türkiye’de 2 Eylül’de vizyona girecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.