Stranger Things teması tanınan oyuna geliyor

0

Bildiğiniz gibi Netflix’in rekor kıran dizisi haline gelen Stranger Things, son sezonuyla da yeni rekorlara imza atmıştı. Bunun farkında olan birçok geliştirici de Stranger Things temasını bünyesine katıyor. En yakın tarihli olarak 2015 yılında çıktığından beri adından söz ettiren popüler oyun Rocket League, bünyesine rekortmen dizi temasını kattı.

Rocket League Stranger Things teması ile kararıyor

Cadılar Bayramı teması birçok oyunda rüzgarını hissettirmeye başlamışken bir dönemin en iyi oyunu seçilen  popüler oyun Rocket League de cadılar bayramı kostümlerini giyiyor. Otomobil oyunlarına farklı bir bakış açısı katan oyun bu yıl cadılar bayramı için Stranger Things temasını seçti. Bu kapsamda otomobiller için yeni kaplamalar sunan oyun gizemli ve karanlık havasıyla cadılar bayramı temasına tam bir geçiş yapılmasını sağlayacak.

Oyunun resmi hesaplarından yapılan açıklamalara göre, 14 Ekim’den itibaren sunulacak olan temanın araçları, yalnızca kaplama değil, dizinin şarkı listesi ve karanlık temasıyla arena da popüler dizinin silüetini yansıtacak. Stranger Things’ten Upside Down’a geçiş yapacak oyunun temasına aynı zamanda sonbahar temalı ögeler de ekleniyor olacak.

Yani söz konusu temada dizinin hayranlarını heyecanlandıracak birçok ürün yer alıyor olacak. 14 Ekim’den 11 Kasım’a kadar sürecek bu tema içinde birçok satın alınacak ögeyi de barındırıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.