Tanınan Altcoin Büyük Güncellemeyi Duyurdu! Fiyat Reaksiyon Verecek Mi?

0

Ethereum Classic, 21 Temmuz için planlanan bir sonraki ağ güncellemesini duyurdu. Altcoin projeside Magneto olarak adlandırılan güncelleme, 13.189.133 blokta gerçekleşecek ve ECIP-1103’ü uygulayacak. Ayrıca duyuruya göre Ethereum’un Berlin güncellemesinin özelliklerini de içerecek.

Popüler altcoin Ethereum Classic ağında güncelleme gerçekleşecek

ECIP-1103, Nisan ayında Ethereum ağında gerçekleşen Berlin güncellemesinin bir parçası olan tüm protokol güncellemelerinin eklenmesine izin verecek. Protokoller, gas ve ağ için önemli olan güvenlik geliştirmeleriyle ilgili işlemleri optimize eden çeşitli planları içeriyor. ECIP-1103’ün uygulanması, iki ağ arasında maksimum uyumluluk sağlayacak.

ETC ekibi tarafından paylaşılan programa göre, değişiklikler 2 Haziran’da Mordor Classic PoW test ağında ve 9 Haziran’da Kotti Classic PoA test ağında çoktan uygulandı. Ekip, açıklamalarında kullanıcıları şöyle uyarıyor: “Başarılı bir fork sağlamak için ETC kullanıcılarından istemcilerini Magneto uyumlu bir sürüme geçmeleri için node yazılımlarını güncellemelerini istiyoruz.”

Bu yıl sert yükselen ETC, güncelleme ile yeni bir ralli görebilir mi?

Ekip ağ üzerinde çalışırken, ETC bu yılın en yüksek geri dönüşlerini sağlayan tokenler arasında yer aldı. Altcoin’in mevcut fiyatı, yılın başından bugüne yüzde 800’ün üzerinde kazanca işaret ediyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere ETC, sürpriz bir yükseliş yaşadı ve yaklaşık 1 ay önce 167 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Bu ralli, analistlerin de kafasını karıştırmıştı. Birçok uzman, altcoin’in BTC ve ETH’deki yükselişlerden yararlandığını düşündü.

Etherplan’den Donald McIntyre, ETC’nin , ETH ve BTC piyasalarındaki oynaklıktan yararlanmaya devam edebileceğini iddia etmişti. McIntyre’a göre BTC’nin fiyatı bu döngünün sonunda 125.693 dolara yaklaşacak, ETC’nin değeri ise BTC’nin değerinin %5’i olacak. Bu öngörü, ETC’yi 900 dolar ile 1.000 dolar arasında bir değere yerleştiriyor. McIntyre’a göre Temmuz ayında yapılması planlanan güncelleme, kriptonun fiyatına yardımcı olabilir ve tahminine yaklaştırabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.