Tanınan Analist, Bitcoin Kestirimi ile Fırlayacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

0

Popüler kripto analisti Cantering Clark, piyasaların bir sektörü güç belirtileri gösterirken iki altcoin projesinin yükselmeye hazır olabileceğine inanıyor. Cantering Clark’ın tahminlerini birlikte inceleyelim…

Cantering Clark: Synthetix yükselmeye hazır görünüyor

Bitcoin çoğunlukla yatay hareket ederken, popüler analist Cantering Clark 60.200 takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü yükseliş belirtileri göstermeye başladığından Synthetix‘te (SNX) kısa bir pozisyonu kapattığını söylüyor. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu bitmeden önce kapatmak. DeFi şu anda gücünü gösteriyor.

Cantering Clark: Bu 2 altcoin proejesi ralliye hazır!

Analistin tercih ettiği iki DeFi altcoin projesi SushiSwap (SUSHI) ve Uniswap (UNI)’dır. Her iki kripto para da herhangi bir kripto para çifti için pazar oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanan Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) için tokenlerdir.

Yazma sırasında SUSHI, CoinMarketCap’e göre %3.71 artışla 9.37 dolardan işlem görüyor. Cantering Clark’a göre, SUSHI sonunda bir geri dönüş için hazır olabilir. Analist, SUSHI‘nin son sıçramasını doğrulamak için yönlü bir eğilim göstergesi olan Hull hareketli ortalamasını kullandığını söylüyor. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SUSHI koşmak istiyor gibi görünüyor. Altcoin’ler olduğu gibi, bacakları gibi görünen şeyleri filtrelemek için günlük olarak bir Hull’a güveniyorum.

Kaynak: Ryan Cantering Clark/Twitter

Cantering Clark: Bitcoin kısa, orta ve uzun vadede bu seviyeleri görecek

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Bitcoin’e gelince kripto analisti, en iyi kripto para üzerinde uzun vadeli yükselişini sürdürüyor. Ancak, BTC‘nin önümüzdeki aylarda yatay ticarete devam etmesini bekliyor. Cantering Clark konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayı veya yükseliş tonuyla tweet attığımda neyi kastettiğim konusunda insanların kafasını karıştırabileceğimi biliyorum. Gün içi odaklıyım. Yine de bunu sabitleyebilir ve güncelleyebilir. Yakın vadede: ölü bir kedi sıçramasından yükseliş. Orta vadeli: düşüş, ATH yok (tüm zamanların en yüksek seviyesi), geniş aralık. 100.000 doların üzerin uzun vadede…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.