Tanınan Analist: Bu 3 Altcoin Temmuz’a Damga Vuracak!

0

Yakından takip edilen kripto analisti Aaron Arnold, bu ay alev almaya her zamankinden daha hazır olduğunu söylediği dört altcoin projesini açıklıyor.

Aaron Arnold: Grayscale’in popüler altcoin Cardano’yu eklemesi büyük bir yeşil bayrak

Yeni bir videoda Altcoin Daily’nin sunucusu Aaron Arnold, analistlere göre şu anda yadsınamaz bir büyüme potansiyeline sahip olan Cardano (ADA) ile listesine başlıyor. Aaron Arnold, Cardano‘nun stake yoluyla kilitlenen toplam değerde kripto alanında lider olduğunu not ediyor. 

31 milyar doların üzerinde ADA’nın şu anda protokole dahil edilmesiyle analist, ufukta daha fazla fiyat artışının muhtemel olduğunu söylüyor. Geniş çapta takip edilen etkileyici, dünyanın en büyük kripto odaklı varlık yöneticisi olan Grayscale’in Cardano’yu fonundaki üçüncü en büyük tahsisi yaptığını da belirtiyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hata yapma, Grayscale’in Cardano’yu eklemesi büyük bir yeşil bayrak.

Aaron Arnold: Lider altcoin ETH, çok güçlü görünüyor

Aaron Arnold’un bu ayki listesindeki iki numaralı kripto para Ethereum (ETH). Kripto analisti, 869.000 abonesine, borsalardaki ETH arzının şu anda Kasım 2018’den bu yana en düşük seviyede olduğunu hatırlatıyor.

Ayrıca, JP Morgan’ın Ethereum’a yapılacak yükseltmelerin, önde gelen akıllı sözleşme platformunun liderlik etmeye hazır olduğu stake için 40 milyar dolarlık yeni bir endüstriyi tetikleyebileceğini öngören ifadelerine atıfta bulunuyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dürüst olmak gerekirse, bence bu Etheruem’un büyüme döngüsü. Bunu bir süredir söylüyorum. Yani insanlar, heyecan, altyapı, Etheruem’u destekleyen insanlar, çok büyük.

Aaron Arnold: Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink çok çok iyi yapacak

Aaron Arnold’un Temmuz ayı için üçüncü kripto para seçimi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink‘tir (LINK). Analist, Chainlink’in uzun entegrasyon listesini, yakın gelecekte onu stratosfere fırlatabilecek bir yükseliş katalizörü olarak belirtiyor. Aaron Arnold, kripto alanı yükseliş trendinde kaldığı sürece LINK’in piyasadaki en sıcak altcoin projelerinden biri olacağını söylüyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Başlangıçtan bu yana sahip oldukları şey, entegrasyonlarından ekosistemlerine kadar yadsınamaz. Bitcoin olduğu sürece, kripto para birimi boğa piyasasında olduğu sürece, ki öyle olduğuna inanıyorum, Chainlink çok çok iyi yapacak. Çünkü yaptıkları şey çok büyük ve inkar edilemez.

Aaron Arnold: Bu ay patlamaya hazır kripto paralardan biri de BTC!

Altcoin Daily sunucusunun bu ay patlamaya hazır olduğunu söylediği son kripto para, dünyanın önde gelen kripto parası Bitcoin’dir. Analist, on-chain analist Willy Woo’dan Federal Rezerv’in yeni dijital ekonomi için kendi fikirlerini tanıtmak adına Bitcoin’in markasına nasıl güvenebileceği hakkında bir tweet’e atıfta bulunuyor.

Kripto para analisti, bazı türbülanslarla onu zorlamak isteyen uzun vadeli Bitcoin sahiplerinin zirveden çıkma eğiliminde olduğunu belirtiyor. Ona göre Bitcoin, kripto pazarlarının “nihai taşıyıcısı” unvanına sahip. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “İşte Haftanın En Çok Kazanan ve Kaybeden Altcoin’leri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.