Tanınan Analist: Bu 6 Altcoin 10x Yapabilir! Radarınıza Alın

0

Piyasalardaki çöküşe rağmen popüler analist Lark Davis, altı altcoin projesinin yıl sonuna kadar on kat veya daha fazla değer kazanma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Lark Davis: Injective Protocol (INJ) çok büyük olacak

Ünlü analist Lark Davis listeyi, ekibi lansman için hazırlanırken şu anda indirimli olduğunu iddia ettiği katman-2 merkezi olmayan borsa protokolü Injective Protocol (INJ) ile başlatıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu kripto parayı getiriyorum, çünkü şu anda biraz indirimli. Tüm zamanların en yüksek seviyesinden fiyatının yaklaşık üçte biri düştü. Ama aynı zamanda Injective Protocol (INJ) de yakında ana ağlarında olacak… Ve yine mevcut piyasa değeri, sadece 400 milyon dolar. Bu, kolayca 10x veya daha fazla türde bir kripto para olabilir. Ana ağ kullanıma sunulduğunda, altcoin için gerçek talebin geldiğini görmeye başlayacağız. Şimdi gerçek kullanıcıların geldiğini görmeye başladık, çok büyük olacak.

Lark Davis: Altcoin projesi QuickSwap (QUICK) toparlanmaya hazır

YouTuber, merkezi olmayan borsa QuickSwap’i (QUICK) toparlanmaya hazır olduğuna inandığı ikinci altcoin projesi olarak adlandırıyor. Lark Davis, Polygon ağında bulunan QuickSwap’in şu anda değerinin düşük olduğunu savunuyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence şu anda aslında küçümsenen bir kripto para birimi, çünkü Poligon ağının kendisi çıldırmış durumda.

Lark Davis: Bu altcoin projesinin büyümek için çok yeri kaldığını düşünüyorum

Sentetik varlık platformu Linear Finance (LINA), Lark Davis’in on kat değer kazanması muhtemel kripto paralar listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Lark Davis’e göre, Linear Finance şu anda bir pazarlıkla satış yapıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Linear Finance fiyatı aslında tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %77 düştü. Bu, teknolojiye dayalı, kullanıcıları olan bir şeyin fiyatında oldukça dramatik bir düşüş anlamına geliyor. Aslında hayatta kalmayı, bir şeyler inşa etmeyi ve yapmayı biliyorsunuz. Şu anda mantıksız bir şekilde aşırı satılan bir varlık.  Synthetix (SNX) gibi bu büyük protokollerin şu anda Linear Finance’in yaptığı şeyin 20 katı piyasa değerine sahip olduğu düşünüldüğünde, bunun büyümek için çok yeri kaldığını düşünüyorum.

Lark Davis: Bancor Network’ün 10 katlık bir hamle yaptığını bile görebiliyorum

Kripto para birimi analisti ve trader’ı Lark Davis, merkezi olmayan borsa Bancor Network’ün (BNT) yüksek potansiyele sahip başka bir kripto para olduğunu söylüyor. Lark Davis’e göre Bancor, DeFi alanında öne çıktığı için zorlayıcı bir yatırımdır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Teslim ettikleri ürün gerçekten harika. Öyleyse çözebildikleri şey, süreksiz kayıp problemleridir. Böylece kalıcı zararlar olmadan tek taraflı likidite sağlamanıza izin verirler. Piyasa yılın geri kalanında genel olarak yükseliş eğilimi göstermeye devam ederse, Bancor’un potansiyel olarak 10 katlık bir hamle yaptığını bile görebiliyorum.

Lark Davis: EpiK Protocol ve Mercurial Finance’de 10x yapacak altcoin’lerden

Değiştirilemez token (NFT) platformu EpiK Protocol (EPK), analistin 10x yapacağını söylediği kripto paralar listesinde beşinci sırada yer alıyor. Lark Davis, bir token satışı gerçekleştirmenin eşiğinde olan EpiK Protocol’ün hedeflediği niş pazar olan oyun nedeniyle ‘çok yüksek potansiyele’ sahip olduğunu savunuyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

EpiK ile ilgili ilginç olan şey, kripto alanında gerçekten yapmaya çalıştıkları şeye doğrudan rakip olmamasıdır. Bu devasa markalarla çalışarak özellikle oyun pazarına giriyorlar. Burada yüz milyon potansiyel kullanıcı ve oyuncudan oluşan bir kullanıcı tabanından yararlanıyorlar.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere YouTuber, token satışı sürecinde olan Solana Blockchain tabanlı DeFi platformu Mercurial Finance (MER) ile listeyi tamamlıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dolayısıyla, Solana ekosisteminde erken hareket edenlerden biriyle tanışmak istiyorsanız, Mercurial Finance kesinlikle kontrol etmeniz gereken bir altcoin projesi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.