Tanınan Analist: Ethereum Gelecek Haftalarda Bu Düzeylere Fırlayacak!

0

Bitcoin fiyat rallisinin pasif moda geçtiği ve Ethereum fiyat rallisinin yoğunlaştığı zamanlarda, birçok kişi ETH’nin bir gün BTC’yi geçebileceğine inanıyordu. Ayrıca, piyasa değerleri arasındaki fark daha büyük bir hızla azalıyordu. Analist Mustafa Mulla’ya göre bu durum, varlığın yakında 5000 doların üzerine çıkacağına dair spekülasyonları ateşliyor.

Ethereum ve kripto paraları titreten gelişme

Mayıs ayında yaşanan kara Çarşamba, piyasalarda önemli hareketliliklere neden oldu. ETH fiyatı 4000 doların üzerinde işlem gördü ve hiçbir zaman 2000 doların altına düşmedi. O zamandan beri fiyat, hala eksik olan kayıpları telafi etmek için daha büyük bir destek arayışında bulunuyor. Diğer taraftan Mulla’ya göre mevcut gün trendine sahip fiyat, büyük bir kırılma için alanı belirliyor. Fiyat, bir “Kupa ve Kulp” modeli oluşturmanın eşiğinde bulunuyor ve ETH’nin daha düşük seviyeleri ziyaret etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, daha sonra kayda değer bir kırılma, fiyata eşlik etmek için düşüşü takip edebilir.

Popüler bir analist olan Shelby, en iyimser tahminleri yapıyor ve önümüzdeki haftalarda fiyatın 6000 Dolar’ın üzerine çıkacağını düşünüyor. Şu anda, ETH boğalarının harekete geçmesi gerektiğini düşünen Shelby, bu hareketin fiyatı 2.936 Dolar civarında üst direnç seviyelerinin üzerine çıkaracağını düşünüyor. Ayrıca işlem hacmindeki bir artışın da yukarı yönlü gidişatı teyit edeceğini vurguluyor.

Borsa girişleri artıyor

Borsa girişlerine de değinen analist, şu anda, borsa girişleri bir artış yaşadığından Ethereum fiyatının bazı birikim işaretleri gösterdiğine işaret ediyor. Bununla birlikte, ETH fiyatının kaybedilen pozisyonları yeniden kazanmaya ve 5000 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu düşünen analist bu birikim işaretlerinin kısa süreceğini düşünüyor.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak sabah saatlerinde yayınladığımız Piyasa Ustası Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Seviyelerde Satıcılarla Karşılaşabilir! isimli yazıda belirttiğimiz üzere Ünlü analist Aayush Jindal, Ethereum fiyatının 2.600 doları geçemediğine işaret ederek fiyatın 2.400 dolarlık desteği elinde tuttuğunu ancak muhtemelen 2.550 dolar civarında satıcılarla karşılaşacağını ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.