Tarih Bile Verdi! Usta Trader: Cardano 5 Doları Görecek

0

Cardano ekosistemi, toparlanma döneminin ortasında ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Şüphesiz, altcoin şu anda oldukça ilginç bir kavşakta, çünkü Blockchain gelecek ay için planlanan Alonzo yükseltmesiyle uyumlu akıllı sözleşme olma eşiğinde. Tüm gözler marketin en büyük beşinci varlığının üzerindeyken, kripto analisti Nicholas Merten, yakın tarihli bir analiz videosunda, Cardano’yu tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracak kritik seviyeleri belirledi. Detaylar şu şekilde…

Cardano, Grayscale’ın en büyük üçüncü fonu oluyor

İlk olarak, https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, kripto para varlık yöneticisi Grayscale Investments, fonuna Cardano (ADA)’yu ekleyerek, projeyi %4,26’lık bir payla fonun en büyük üçüncü kripto para birimi yaptı. Yakın tarihli pek çok gelişmeye sahip olan ADA için, analist Nicholas Merten’ın ilk düşünceleri şu şekilde:

Söylemeliyim ki, ADA/USDT gerçekten iyi görünüyor ve bu genel durumda, önümüzdeki birkaç haftadan iki aya kadar, fiyatı daha yükseğe taşıyacak bir tür katalizör olacağını gösteriyor.

Analistin ikinci gözlemi, altcoin piyasası hakkında

Cardano (ADA)’ya geçmeden önce altcoin piyasasına değinen Merten, mevcut formasyonun, 2019 ayı piyasası sırasında gördüğümüzün bir tür ters versiyonu olduğuna dikkat çekiyor. Ayrıca, analiste göre ADA’nın uzun vadeli grafiğine bakarsak, Cardano’nun tam bir konsolidasyon yılı olan Temmuz 2019’dan Haziran 2020’ye kadar olan genel bir konsolidasyon döneminden sonra, şimdi nihayet önemli ölçüde daha yüksek seviyelerini görmeye hazırız. Merten aynı zamanda, yükseliş için oluşan formasyonları şu şekilde yorumluyor…

Analist, ADA’nın formasyonlarla onaylandığını belirtiyor

Analizlerinde, Cardano’nun tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönmesinin beklendiği, tam potansiyel bir kupa ve kulp haline getirmek için kalıbı neredeyse tersine çevirmeye başladığını aktaran analist, bu formasyonun 2022 başına doğru oluşabileceğini düşünüyor.

Merten ayrıca, ADA’yı zirveye çıkarak gelişmenin Goguen’in tamamlanması olacağını da iddia etti. Cardano’nun yol haritasının Goguen aşaması, akıllı sözleşmeler yeteneğini entegre edecek. Bu çok beklenen gelişme, analiste göre Cardano’yu USD, Bitcoin ve Ethereum’a karşı daha güçlü hale getirebilir. Merten, analizinde şunları da paylaştı:

Ağustos ayındaki Goguen yükseltmesiyle, ADA’nın pazar hakimiyeti daha baskın hale gelebilir ve ADA/ETH paritesinde dengelerin değişmesi için mükemmel bir gelişme olabilir. Aynı zamanda, bu yükseliş Cardano için farklı bir senaryoyu oluşturabilir.

Merten şunları ekledi:

Dolar grafiği için sadece daha yüksek dipleri ve daha yüksek zirveleri takip ediyorsak, bu muhtemelen buradaki en korunaklı unsurdur.

Analistin büyük tahmini: Cardano 5 dolara ulaşabilir

Son olarak, ADA’nın “boğa piyasasının sonraki aşamalarında” 5 dolara, hatta daha yüksek seviyelere ulaşmasını olası gören Merten, Cardano pazarındaki her anın “şimdi ya da asla” türünden bir duruma işaret ettiğini de iddia ediyor. Analistin son açıklamaları şu şekilde oluyor:

Artık nihayet bu sıkı çalışmanın gerçekleştiğini görme zamanı. Gerçekten bana göre ya şimdi ya da asla. Cardano burada dikkat çekiyor. Üzerinde çok şey var ve yatırımcılar bunu görmeyi bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.