Tecrübeli Analist: Dikkat Edin, Bu 4 Altcoin Boğa Döngüsüne Giriyor!

0

Kripto para analisti ve YouTuber Jason Pizzino, piyasa son zamanlardaki en düşük seviyelerinden sekerken birkaç altcoin projesinde yükselişte olduğunu belirtiyor. Analistin boğa işaretleri gördüğü altcoin projelerini birlikte inceleyelim…

Jason Pizzino: Uzun vadede lider altcoin Ethereum, konusunda iyimserim…

Popüler analist Jason Pizzino, 190.000 YouTube abonesine, ETH’nin yakın vadede Bitcoin karşısında düşmesini beklemesine rağmen, uzun vadede Ethereum konusunda iyimser olduğunu söylüyor. Jason Pizzino konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lider altcoin ETH, tutmaktan mutlu olduğum şeylerden biri… Hala biraz daha düşeceğini düşünüyorum. Yavaşlamaya başlıyor. Burada küçük bir sıçrama görürsem, belki %6’lık… Belki daha da yükselir ve bu düşükleri tekrar düşmeye devam etmeden önce test edersem bu kadar şaşırmam.

Jason Pizzino: Sıradaki gözde altcoin projesi Cardano ve radarda olmalı!

Analist sıradaki gözde altcoin projesinin Cardano (ADA) olduğunu belirtiyor. Jason Pizzino konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano güçlü görünüyor. Bu, diğer kripto paralardan önce bir taban oluşmaya başlarsa satın almayı düşüneceğim kripto paralardan biri. Dediğim gibi, alternatif alışverişe gitmiyorum, ancak ADA’nın ne kadar güçlü kaldığı düşünüldüğünde kesinlikle radarda olmalı.

Jason Pizzino: Solana en güçlü görünen kripto para! Onu bekliyorum

Jason Pizzino, Solana’nın (SOL) 15 Mayıs’tan bu yana BTC değerini koruduğu için ADA’dan bile daha güçlü göründüğünü söylüyor. Jason Pizzino konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SOL/BTC, 15’inde olduğu gibi öldü. Yani o noktadan herhangi bir Bitcoin değerini kaybetmedik… Bu bence güçlü ve daha önce de belirttiğim gibi, şimdi ortalama dolar maliyetine başlamayı düşüneceğim bazı alternatifler var. Solana‘da bunlardan biri. Cardano potansiyel olarak bir başkası ama Solana burada biraz daha güçlü görünüyor. ETH potansiyel olarak başka bir şey ama ben hala bunu bekliyorum.

Jason Pizzino: Binance Coin’de de boğa işaretleri var

Jason Pizzino, kripto para borsası Binance’in yerel tokeni olan Binance Coin’e (BNB) de baktığını söyledi. Kripto para analisti, ABD doları grafiğindeki (BNB/USD) Binance Coin’in 15 Mayıs’tan bu yana yaklaşık %50 düşmesine rağmen şu anda Fibonacci göstergesindeki 0.618 seviyesinin üzerinde olmasının “iyi bir işaret” olduğunu savunuyor. Jason Pizzino konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance, 15’inde %50 düştü. %50 civarında düşüş… Son zirvesine çıkmadan önceki yeniden birikim bölgesinde bir miktar destek bulmaya başlıyor. Potansiyel olarak kripto para daha da kırılabilir. Ben sadece burada bariz olana dikkat çekiyorum ki bunun beklemeye başladığını görebiliyorsunuz. Ayrıca %61 seviyesindeyiz ki bu iyiye işaret. Fibonacci göstergesi, birçok yatırımcı tarafından piyasadaki geri çekilmeler sırasında ilgi seviyelerini vurgulamak için kullanılan bir araçtır. Analistler, piyasa düzeltmeleri zamanlarında 0,618 seviyesinin üzerinde kalmayı başaran bir varlıkta genellikle boğa işaretleri görürler.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için“Cardano ve Polkadot: Hangi Ethereum Katiline Dikkat Etmelisiniz?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.