Tecrübeli Analist, XRP İçin “Patlayacak” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

0

“BitBoy Crypto” adlı YouTube kanalına ev sahipliği yapan kripto analisti ve influencer Ben Armstrong, “Bitcoin & XRP: 2 BEST Opportunities in Crypto” başlıklı bir videoda şu anda piyasa değerine göre en değerli yedinci kripto para birimi olan XRP hakkında konuştu.

Armstrong’dan Ripple yorumları

Ripple’ın “hareket etmeye devam ettiğine” dikkat çeken Armstrong, Ripple’ın 30 Haziran’da duyurduğu üzere, Sendi Young’ı Avrupa operasyonlarının Genel Müdürü olarak işe aldığından bahsetti. Ripple, Young’ın “stratejiyi denetleyeceğini ve müşterilerin işlerini kolayca yürütmelerini ve ölçeklendirmelerini sağlayan finansal çözümler sunan Ripple’ın küresel finansal ağ teknolojisi RippleNet’in genişlemesini savunacağını” söyledi. Analist, Ripple’a katılmadan önce Young’ın, “Mastercard’da beş yıl boyunca görev yaptı ve burada strateji yönlendirme, ticarileştirme, banka-fintech ortaklıkları ve iş geliştirme konularında liderlik rollerini üstlendiğinden” bahsetti.

Armstrong’un Ripple’a yönelik vurguladığı bir diğer madde ise, blockchain platformunun bir NFT platformu olan Mintable’a yatırımı oldu. Armstrong ayrıca, “XRP bu yıl piyasayı ezecek” ifadelerini kullandı. Kripto para biriminin bu yılın sonlarına doğru patlayacağını belirten analist, “Merkez bankası parasına felsefi olarak karşı olmayanlar için coin, inanılmaz bir fırsat sunuyor,” dedi.

“Merkez bankaları XRP kullanmaya hazır”

Öte yandan Armstrong’un kaynaklarına göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple Labs’e karşı açtığı dava “ortadan kalktıktan” sonra merkez bankaları XRP’yi kullanmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere 3 Mart’ta Ripple bir blog yazısında, merkez bankalarının kendi dijital para birimlerini oluşturmasına ve yönetmesine izin vermek için açık kaynaklı halka açık XRP Ledger’ın (XRPL) özel bir versiyonunu “test” ettiğini söylemişti.

XRP Ledger, 2012 yılında David Schwartz, Jed McCaleb ve Arthur Britto tarafından oluşturuldu. XRP, XRP Ledger’ın yerel para birimidir. Ripple, dünya merkez bankalarının %80’inden fazlasının “aktif olarak bir tür devlet destekli kripto para birimini araştırdığını” ve nihayetinde çok çeşitli merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) oluşturacağını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.