The Last of Us 2 çıkış tarihi ve fiyatları belirli oldu

0

Dün PlayStation tarafından gerçekleştirilen State of Play etkinliğinde merakla beklenen The Last of Us oyunun duyurusu gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen duyuruda The Last of Us 2 çıkış tarihi ve özel paketleri resmiyet kazandı. Ayrıca oyunun Türkçe dublaja yer vereceği de belli oldu.

The Last of Us 2 çıkış tarihi

Yapılan açıklamalarla birlikte “The Last of Us ne zaman çıkacak?” sorusu da yanıt bulmuş oldu. Oyunun 21 Şubat 2020 yılında çıkacağı duyuruldu. Daha önce ortaya çıkan sızıntılar da aynı tarihi işaret ediyordu.

The Last of Us 2 özel paketler

Oyunun Standard Edition, Special Edition, Collector’s Edition ve Ellie Edition olmak üzere dört farklı kutu seçeneği olacak. Bu kutuların her biri birçok farklılıkla bizleri karşılayacak. En ucuz paket olan Standard Edition, yalnızca oyun ile birlikte 60 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Special Edition ise oyun için özel olarak hazırlanmış 48 sayfalık kitapçık, metal saklama kutusu ve oyun ile birlikte 80 dolara satılacak.

Metal saklama kutusu, 48 sayfalık özel kitapçık, bir teşekkür mektubu, Ellie’nin bilekliği, Ellie’nin figürü ve 6 farklı rozeti bulunan Collector’s Edition ise 170 dolar fiyat etiketiyle satılacak. En merak edilen paket ise Ellie Edition oluyor. Bu pakette, Collector’s Edition’ın içeriğine ek olarak Ellie’nin sırt çantasına, oyunun orijinal müziklerinin plağına, 5’li çıkartma paketine yer veriliyor. En pahalı paket olan Ellie Edition’un fiyatı ise 230 dolar şeklinde.

The Last of Us 2 Türkiye fiyatı

PS4’e özel olarak geliştirilen The Last of Us 2 Türkiye’de de oldukça ilgi çekmeyi başaran oyunlardan biri oldu. Bunun en büyük sebebi ise oyunda Türkçe dublaj seçeneğine yer verilmesi.

Oyunun tüm paketlerinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz bir bilgi bilinmiyor. Fakat şimdilik Türkiye fiyatı belli olan tek paket Standard Edition oluyor. Standard Edition’un Türkiye fiyatı ise 429 lira.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.