The Punisher Dizisi Geri Dönüyor

0

Marvel’ın en sevilen yapımlarından biri olan ve en azından bir zamanlar Netflix’te yayımlanan The Punisher dizisi, ne yazık ki 2019 yılındaki ikinci sezonuyla ekranlara veda etmişti. Pek çok hayran uzun bir zamandır Netflix tarafından iptal edilen dizinin tekrar geri dönmesi için istekte bulunurken, bugün beklenen açıklama geldi.

Iron Fist ve Daredevil gibi yapımlarda da bulunan Claire Temple karakterini canlandıran oyuncu Rosario Dawson, The Punisher’ın geri döneceğini açıkladı. Chicago’da düzenlenen etkinlikte konuşan Dawson, karakterin Marvel Sinematik Evreni bünyesinde geleceğini açıkladı. Üstelik Punisher’ı canlandıracak ismin yeniden Jon Bernthal olacağı açıklandı.

Dawson’ın sürprizi paylaştığı anlar:

The Punisher’ın ne zaman döneceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. 2017 yılında yayınlanmaya başlayan dizi, özellikle Punisher gibi bir karakterin ‘olması gerektiği gibi’ gösterilmesiyle çokça beğeni toplamıştı. Dizi, vahşete, kana ve yoğun duygulara yer vermesinin yanı sıra Bernthal’ın oyunculuğuyla şahlanmıştı.

Bununla birlikte dizinin yeniden dönüşünü Dawson’ın ağzından duymamız, Claire Temple karakterinin The Punisher’da yer alacağına da işaret oldu. Temple, Punisher dizisinde gözükmemiş olsa da iki karakter arasındaki bağ, Punisher’ın da ilk kez görüldüğü Daredevil dizisinde kurulmuştu.

The Punisher’ın bu kez Netflix ekranlarında değil, Disney Plus’ta yayınlanması muhtemel. Zira dizinin daha önceki iptal edilme nedeni de Disney’in yayın haklarını Netflix’ten almasıydı.

Marvel yapımlarının yanı sıra Tüm Disney, Pixar, National Geographic içeriklerine ulaşmak için hemen Disney+ abonesi olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.