Tom Lee’ye Nazaran Bitcoin Birkaç Ay İçinde 40 Bin $ Olacak

0

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi olan Fundstrat Global Advisors adlı şirketin kurucusu Tom Lee, yaptığı açıklamada kripto para sektöründeki mevcut durumu değerlendirdi ve önemli ifadeler kullandı.

Başarılı analist, yaptığı açıklamada Bitcoin’in birkaç ay içerisinde 40 bin dolara kadar çıkabileceğini ifade ederken, sektördeki ayı sezonunun da artık çok geride kaldığına vurgu yaptı.

Bitcoin’in yaptığı hamleler ile fiyatı 14 bin dolara kadar çıkarmasına değinen başarılı analist, bu durumun devam etmesi halinde lider kripto para biriminin daha da yüksek seviyelere ulaşacak olduğunu düşündüğünü aktardı.

Lee, şöyle konuştu:

”Kripto para piyasalarında ayı piyasası elbette ki bu sene sona erdi ve Bitcoin bu yıl boyunca çok iyi bir performans gösterdi. 10 yıllık Bitcoin kısa tarihine baktığımızda, 200 günlük ortalama seviyenin üstünde kalan bir Bitcoin demek, çok iyi bir performans demek. Biz de şu anda tam olarak bunu yaşıyoruz. Bu sebeple fiyat olumlu gidecektir.”

Daha sonra belirli bir seviyenin üstünde kitlesel bir FOMO’nun başlayacağını aktaran Lee, şunları ekledi:

”Bitcoin tarihi boyunca 10 bin dolar hep kritik olmuştur. Bu seviye aşıldığında genelde bir FOMO başlar ki bunu gördük. Yine aynısı olacaktır. 14 bin dolara kadar çıktığını gördük. Bence bu tarz bir yükselişin devam etmesi durumunda, geçilen her seviyede katılım daha da artacak. Fiyatın 40 bin dolara gelmesi beni hiç ama hiç şaşırtmaz.”

Tom Lee’ye Göre Bitcoin Birkaç Ay İçinde 40 Bin $ Olacak yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.