Toplam kıymeti 80 TL olan iki oyun fiyatsız oldu

0

Epic Games, fırsatları sunmaya devam ediyor. Epic indirimleri kapsamında bu hafta Metro 2033 Redux ile Everything oyunları yer alıyor. Oyunlar bir hafta süreyle ücretsiz olarak alınabilecek.

Oyunları alabilmek için 3 Ekim 17.59’a kadar hesap açmış ve oyunları sipariş vermiş olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca söz konusu oyunları almak için hesabınıza ayrıca ödeme yöntemi eklemenize gerek bulunmuyor.

Everything ve Metro 2033 Redux ücretsiz oldu

Bir tarafta mimarı 4A Games olan Metro 2033 Redux, bir diğer tarafta ise aynı zamanda film yönetmeni olan David OReilly‘in Everything isimli oyunu yer alıyor.

Metro serisinde insan yaşamının tehlikede olduğu bir dönem “gelecek” ele alınıyor. Yer yüzünde yer alan radyasyon nedeniyle yer altında yaşayan insanlar olarak oyuna giriş yapıyoruz.

Everything oyununda, karakterler ile birlikte ilerleme kat ediyoruz. Çeşitli hayvanları ve doğada bulunan ögelerden beslenen yapımda, yönettiğimiz karakter yuvarlanarak hareket ediyor.

Epic Games, düzenlediği Epic indirimleri fırsatını mağazasını kurduğu günden beri sürdürüyor. Geçen hafta toplam değerleri 200 TL olan Batman oyunları veren şirket, bu hafta da toplam değerleri 80 TL olan iki oyunu hediye ediyor.

Bu ücretsiz sunulan oyunlar bir haftanın ardından ücretli olarak mağaza üzerinde satışa çıkacak. Yani oyunların fiyatları Steam üzerinden alınmaktadır. Haftanın geçmesi ardından Epic Games Mağazası’nın uygulayacağı yeni fiyat bu oyun için geçerli olacaktır.

Söz konusu oyunları ücretsiz olarak almak için buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.