TRON CEO’sundan Şaşırtan Bitcoin Atılımı: Tabanları Aldı!

0

TRON CEO’su Justin Sun, ortalama 36.868 $ fiyatla 152.818.183 Dolar değerinde 4.145 Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bu hamle kripto para alanında dip seviyelerden alım yapmak şeklinde yorumlandı.

Tron CEO’sunun şaşırtan Bitcoin hamlesi

Bazılarının ‘yılın en büyük servet transferi’ dediği durumda, Bitcoin ve kripto para piyasası, saatler içinde %25’in üzerinde toparlanmadan önce %50’nin üzerinde düşüş yaşadı. Bir dizi tasfiyenin ortasında, Michael Saylor gibi birkaç yüksek profilli kripto para birimi savunucusunun yanı sıra, beklenmedik bir şekilde Elon Musk da dahil olmak üzere bir çok kişi yükseliş tezlerini yeniden teyit ederek konuştu. Justin Sun, bu insanlar arasındaydı ve 150 milyon dolarlık dev bir Bitcoin satın alacağını duyurdu. Sun, merkezi olmayan teknolojiye yabancı değil. BitTorrent ve TRON’un CEO’su olarak, BTC’nin ileriye gitmesi konusunda son derece yükseliş yönlü görüşler ortaya koyuyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 38.500 Dolar seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin’in bugün 30.000 Dolar seviyesine kadar önemli bir düşüş yaşadığını belirtelim.bedevaoyunhesaplari.com olarak belirttiğimiz üzere özellikle Çin’in BTC ödemeleriyle ilgili ortaya çıkan yasak haberi düşüşte etkili olmuş durumda. Diğer taraftan düşüşte Elon Musk etkisi de çok konuşuluyor. Musk etkisinin sadece bir rastlantı olduğunu belirtenler olduğu gibi BTC’nin düşüşünü farklı nedenlere bağlayanlar da bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.