TRON’un Ofisine Polis Baskını!

0

Kripto para sektörü bugün TRON’dan gelen haberle kısa süreliğine de olsa sarsıldı. Sektörün en ünlü ve en gözde para birimleri arasında yer alan TRON’un Çin’de yer alan ofisinin polis tarafından basıldığı iddiaları sosyal medyaya adeta bomba gibi düşerken, konuyla ilgili birçok basın kaynağından da oldukça ilginç görüntüler paylaşıldı.

TRON’un ofisinde polisin bazı deliller aramaya başladığı iddiası, sosyal medyada büyük bir hızla yayıldı ve konunun TRON’un başını derde sokacak bir şey olduğu yönünde birçok yorum yapıldı.

Ancak daha sonra devreye giren TRON kurucusu ve TRON vakfı başkanı Justin Sun, tüm bu iddiaları yalanladı ve şu an için konu ile ilgili çalıştıklarını söyledi. Twitter üzerinden konuşan Sun, şunları söyledi:

”TRON’un başının dertte olduğu yönünde yapılan tüm yorumlar yalan. Şu anda Bittorent ile ilgili bir proje için çalışıyoruz. Lütfen sahte haberleri yaymayın ve bu işe alet olmayın. Her şey kontrol altında ve iyi durumda.”

Daha sonra olayın farklı bir alt metni olduğu ifade edildi ve Sun bir tweet daha atarak bu zorlu süreçte ciddi zorluk yaşayan TRON çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bu olaylar, TRON ağının kendi kripto parası TRX’i de pek etkilemedi. Kripto para sektörünün en değerli 10. para birimi olan TRX, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda yüzde 5’e varan bir artış yakaladı ve yatırımcısını memnun etti.

TRON’un Ofisine Polis Baskını! yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.