Türk Bitcoin Borsasına Yeni Bir Altcoin Geliyor! “Fiyat Bu Düzeylere Uçabilir”

0

Türk Bitcoin ve kripto para borsası Paribu, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa, kısa süre önce Polygon’u (MATIC) listelediğini açıkladı. Peki son dönemde yatırımcı ve milyarderlerin dikkat çeken altcoin projesi Polygon (MATIC) nedir ve neyi amaçlıyor?

Türk Bitcoin borsası Paribu, yeni bir altcoin listeliyor

Türk Bitcoin ve kripto para borsası Paribu, yeni bir altcoin listeliyor. Paribu piyasalarına giren yeni kripto para Polygon (MATIC) oluyor. Paribu, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Paribu’da Polygon (MATIC) yatırma işlemleri başladı. Alış satış işlemlerinizi ise bugün 14.00 itibariyle gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü kripto para birimi  Polygon (MATIC), yazım sırasında ufak kayıplarla 1,13 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 7,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Polygon (MATIC)  yazım sırasında piyasa değeriyle 480,6 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Digitalcoinprice.com’dan dev MATIC tahminleri: Bu seviyeleri görebilir!

Popüler altcoin Polygon (MATIC), bir Ethereum çok zincirli ölçekleme çözümü olan Polygon Network’e güç sağlamak için kullanılan bir Ethereum tokenidir. Ethereum Blockchain’i ve uyumlu ağlar arasındaki birlikte çalışabilirliği geliştirmeyi amaçlayan nihai çerçeve olan Matic Network, son zamanlarda trafikte önemli bir artış gördü. Bazı analistlere  ve Digitalcoinprice.com’a göre MATIC, 2021 ve sonrasında ödüllendirici bir yatırım olabilir. Şirketin fiyatlandırma tahminlerine göre MATIC tokenleri 2021’de 3,05 dolara, 2025’te 5,5 dolara ve 2028’de 9,41 dolara ulaşabilir.

Polygon (eski adıyla Matic Network), Blockchain’i oyun, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve DeFi (merkezi olmayan finans) tarafından artan kullanımı sayesinde Şubat ayından bu yana on kattan fazla artışa tanık oldu.   Yerel bir kripto şirketi olan Polygon, en büyük on kripto varlığının performansını serbest dolaşımdaki piyasa değeri ile ölçen ve ağırlıklandıran Bitwise 10 Large Cap Crypto Index’e (BITX) katıldı. Proje, 2021’in başından bu yana yerel tokeni MATIC’in değerinde şaşırtıcı bir şekilde %26.700’lük bir artışla desteklendi.

Polygon (Matic) nedir ve neyi amaçlar?

Popüler altcoin Matic, Bitcoin ve Ethereum’dan farklı olarak, tıkanıklık nedeniyle yüksek işlem ücretlerinden etkilenmez. Geliştiricilere, akıllı sözleşmeler ve Ethereum ağının güvenliğini kullanarak bağımsız bir ağ veya güvenli bir yan zincir oluşturmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan açık kaynaklı bir teknolojidir. Üç Hintli tarafından oluşturulan Polygon’un piyasa değeri, geçtiğimiz haftalarda 10 milyar doları aştı.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Coinmarketcap.com’a göre, şu anda kripto para dünyanın en iyi 20 kripto tokeni arasında yer alıyor. Nasdaq listesinde yer alan bir şirket olan Coinbase, Mart ayında Polygon para biriminin ticaretine başladı. Poligon, Ethereum geliştiricilerinin Ethereum Blockcahin’inde daha hızlı ve ucuza uygulamalar oluşturmak için kullanabilecekleri bir dizi yan yoldur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.