Türk Lirasına Endeskli Stabil Kripto Para Gündemde

0

Kripto para sektörünün en yoğun ve en aktif olarak yaşandığı ortamlardan birisi de Türkiye. Ülkemizde kripto para sahiplik ve kullanım oranları gerçekten de çok fazla ve bu durum her geçen gün daha da artış gösteriyor. Hal böyle olunca, dünyanın diğer bölgelerinde kripto para işiyle uğraşan kimseler de artık Türkiye’deki gelişmelere çok daha yakından ilgi gösteriyor ve büyük bir dikkatle Türkiye’yi takip ediyor.

Konuyla ilgili konuşan isimlerden birisi de İsrail Merkezli bir şirket olan ZenGo yönetici Ouriel Ohayon oldu. Başarılı yönetici, yaptığı açıklamada Türkiye’deki kripto para topluluğunu övdü ve sektörün ülkemizde çok gelişmiş olduğuna vurgu yaptı.

Başarılı isme göre Türkiye, Avrupa ülkeleri içinde kripto para konusunda en başarılı ve en aktif ülkelerden birisi. Ohayon kaleme aldığı tweet serisinde ayrıca başka noktalara da dikkat çekti ve ilginç de bir iddia ortaya attı. Ohayon, herhangi bir kaynağa dayandırmadığı haberinde, Türk lirasına endeksli bir stabil kripto para çıkacağını duyurdu ve şunları yazdı:

”Türk kripto para camiasında daha yeni ve güzel gelişmeler de yaşanacak. Şu an için Türk Lirasına endeksli olacak bir stabil kripto para çıkacağını söyleyebilirim. Bu alanda çok ciddi çalışmalar yapılıyor. Yakın gelecekte daha fazla şey duyacağızdır.”

Türk Lirasına Endeskli Stabil Kripto Para Gündemde yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.