Twitter CEO’sundan 2 Altcoin’e Yönelik Enteresan Paylaşımlar! Fiyatlar Ne Oldu?

0

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, ETH’nin Bitcoin’i devirme yeteneğine sahip olduğunu söyleyerek Ethereum’a desteğini ifade ediyor. Ancak Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin maksimalizminden vazgeçmiyor. Ayrıca Jack Dorsey, lider altcoin Ethereum ve HamsterCoin hakkında paylaşımlarda bulunuyor.

Mike Novogratz “Ethereum, Bitcoin’i devirebilir!” diyor ama Twitter CEO’su buna katılmıyor

30 Haziran’da Bloomberg ile yaptığı röportajda Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin topluluğunun milletvekillerini eğitmek için daha iyi bir iş yapması gerektiğini söyledi. Aynı zamanda lider altcoin Ethereum’un bir gün Bitcoin’i alt üst etme yeteneğine sahip olduğunu düşünüyor. Kripto topluluğu sürekli olarak Twitter CEO’su Jack Dorsey’e diğer kripto para birimlerini keşfetmesi için baskı yapsa da ,milyarderin Bitcoin maksimalizmine sadık kaldığı görülüyor.

Ayrıca Bitcoin Konferansı 2021’de Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in hayatındaki en önemli şey olduğunu söyledi. BTC’nin ihtiyaç duyması halinde Twitter ve Square’i bırakacağını söyleyecek kadar ileri gitti. Bu ayın başlarında Jack Dorsey, Twitter’ın Bitcoin’in Lightning Network’ünü entegre etmesinin “sadece bir zaman meselesi” olduğunu söyledi. Öyle görünüyor ki, Bitcoin ve Ethereum hala milyarderler arasında, büyük kurumsal yatırımcılardan çok fazla desteğe sahip. Ve bu iki kripto para biriminin kendilerini kanıtlamaları için hala zorlu bir yol var.

Jack Dorsey, altcoin projesi HamsterCoin’i Ethereum için bir tehdit olarak mı öneriyor?

Bir Twitter kullanıcısı, uzun süredir Bitcoin hayranı olan Jack Dorsey’in Ether satın almayı düşünebileceğini tahmin ediyor. Ancak Jack Dorsey, bu fikri kesin bir dille reddediyor ve ileti dizisine “Hayır” yanıtını veriyor. Daha sonra Neeraj K. Agrawal, bir tweet paylaşarak “Rep Sherman, Ethereum için en büyük tehdidin Dogecoin olduğunu söylüyor.” diyor. Jack Dorsey bu ifadeyi rettweetliyor ve “HamsterCoin” diyor.

Peki Jack Dorsey, HamsterCoin’i Ethereum için bir tehdit olarak mı öneriyor? Ne yazık ki Twitter CEO’su konuya yönelik daha fazla açıklama yapmıyor. Jack Dorsey’in  açıklamaları hiçbiri kripto para birimlerine yardımcı olmuyor. Fiyatlarda bir artış yaşanmıyor. Elon Musk etkisi gibi bir Jack Dorsey etkisi göremiyoruz. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Elon Musk bugünkü tweetleri ile Dogecoin’i sıçrattı ama Jack Dorsey HamsterCoin’i fırlatmayı başaramadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.