Ücretsiz BluTV Hesapları

Günümüzde Netfilx kadar popüler olan bir diğer web film arşivi BluTV’dir. Bu platformda Diziler, filmler, animasyonlar, belgeseller ve daha birçok farklı tür eğlence programı ve dijital medya içeriğini BluTV platformu içerisinde bulabilirsiniz. Ancak bu platform üyelerine öncelikle deneme olarak ücretsiz hizmet vermekte memnun kalıp kullanmaya devam ederseniz size ücretli olarak hizmet vermektedir.Pc, mobil ve diğer tüm platformlarda yer alan BluTV, aylık online ve düzenli ödeme şeklinde hizmet sunmaktadır.

BluTV - Vikipedi

BluTV Hesapları 2020 – 2021

BlueTV hesapları kullanıcı maili ve şifresinden oluşmaktadır. E-postaların hepsi bize ait olmadığından deneme yanılma yolu ile giriş yapmayı denemeli, ücretsiz üyelik olan veya devam eden hesabı kullanmalısınız. Hesaplara kesinlikle kredi kartı ya da banka hesap bilginizi girmeyin. Bedava BluTV hesabından memnun kalırsanız kendi mail ve şifreniz ile yeni hesap açarak tertemiz bir abonelik başlatın.

Mail: [email protected]
şifre: ilhaaaorkun13
Kullanıcı adı: [email protected]
şifre: kraaaaladam731
e-posta: [email protected]
şifre: 1234aa568b87
e-posta: [email protected]
şifre: sparaakone45
e-posta: [email protected]
şifre: ardadd1905
e-posta: [email protected]
şifre: 55131dd93tako
Mail: [email protected]
şifre: 05348543121tar
e-posta: [email protected]
şifre: onurgursu123
e-posta: [email protected]
şifre: 1598aa520m

NOT:Eğer Eğer Boşta BluTV hesabı bulamadıysanız reklamlara tıklayıp 1 dakika gezinin, daha sonra yorum bölümüne yazın e-posta adresine mail atılacaktır. (e-posta adresinizi doğru yazınız, işlemlerin tümünü yaparsanız 48 saat içinde mail gönderilecektir, spama düşebilir.) Tüm yorumlara cevap veremiyorum fakat mailleri olabildiğince atıyorum, ilginiz için teşekkürler..

Etiket(ler): , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Ücretsiz BluTV Hesapları için 4 cevap

  1. Kadir diyorki:

    Teşekkür ederim aldım ben

  2. Mami diyorki:

    Atar mısınız lütfen @[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir