Ücretsiz Fortnite Hesapları

bedava fortinite hesaplar 2020

Sizlerden gelen istekler devam ediyor ve bizde sürekli hesap arayışları içerisine tam gaz devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere bedava fortinite hesapları listesini paylaşacağız. Bu paylaşacağımız hesap listesi sayesinde sizde bu hesaplardan birine alarak kolaylıkla oyun içinde en iyi hesap sahibi olabilirsiniz. Bu hesaplar değerli Hesap GO ziyaretçileri için paylaşıyoruz ve bu hesapları sadece sitemizde bulabilirsiniz. Bu fortinite hesaplarını sahip olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki listeden kolayca alabilirsiniz.

Bedava Fortnite Hesapları 2020 Listesi

Sizler için sürekli olarak oyun hesapları ve kodları paylaşmaktayız. Bu hesap kodları ve oyun hesapları sayesinde sizde en güncel hesapları alarak oyun içinde eşyalar, silahlar alabileceksiniz. Bu yazımızda sizlere fortinite hesapları 2020 listesi paylaşacağız. Bu paylaşacağımız liste sayesinde  hesap alabilirsiniz.  Bu paylaştığımız hesapların çoğunu sizler için satın almaktayız ve hesabı olmayan arkadaşlar için elimizden gelenini yapmaktayız. Sizde bu sayede fortinite üzerinden iyi bir role sahip olacaksınız. Dilerseniz hemen çok istediğiniz hesapları paylaşmaya başlayalım.

Kullanıcı AdıŞifresi
[email protected]Le0nbaba
[email protected]K/lark255
[email protected]lorisman22
[email protected]kolaynn0020
[email protected]deadisland15722121
[email protected]036693544Hsn
[email protected]şifreyok:)
[email protected]baybalon
[email protected]ethniquepunch
Gökyüzü[email protected]badboyacı369
Gönü[email protected]lordmaket
Sevmek,sövmekgmail.comqdhfamily21
[email protected]naberlan852
[email protected]about1563
azgındayı[email protected]kovnt8744
karadayı[email protected]cixflow33
[email protected]582yhg96
yarı[email protected]963147a
kikaldı[email protected]52836921lamore1572
[email protected]45678serhat
kodelmaslı@gmail.com54321mekedenselam
çizbiresakı[email protected]123568pmc
aptalkası[email protected]maksatOuunn
[email protected]efcn14741
ssmgı[email protected]1478963258
[email protected]39852jeyt
[email protected]6478965

Bu paylaşacağımız fortinite bedava hesap olması ile birlikte aynı zamanda oyun içi paraları’da hesaplar mevcuttur. Bu yukarıda paylaşmış olduğumuz hesaplar şuan hepsi çalışmaktadır. Bu yüzden bu hesapların şifrelerini değiştirmemenizi rica ediyoruz. Bazı arkadaşlar 2 ve 3 adet hesap almak istiyorlar, lütfen herkes ihtiyacı kadarını alsın ve bu paylaştığımız hesaplar sitemizi ziyaret eden kişilerle ortak kullanmanızı öneriyoruz. Eğer bu paylaştığımız hesapların şifreleri değiştirirseniz, şifrelerini tekrar değiştirip sitemizde paylaşmaya çalışacağız. Eğer sizinde fortinite hesabı ihtiyacınız var ise hemen sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Bedava Fortinite Skinli Hesaplar Listesi

Ücretsiz olarak sizlere fortinite skinli hesap paylaşımıda yapmaktayız. Bu hesaplar sayesinde sizde artık oyun içinde skin alabilir ve kullanabilirsiniz. Bu paylaştığımız hesaplar arasında aynı zamanda oyun içi paraları’da mevcuttur. Bu paralar sayesinde sizde silah, skin ve bir çok oyun içi para ile satılan ürünü alabilir ve oyunda iyi bir sıralama elde edebilirsiniz.

Bu paylaştığımız hesaplar sadece sitemizi ziyaret eden arkadaşlar için satın alıp ve sosyal medya üzerinden paylaşılan sitelerden toplayıp sitemizden paylaşmaktayız. Bu satın saldığımız hesapların çalıştığını biliyoruz fakat diğer sosyal medya üzerinden topladığımız hesapların çalıştığını bilmiyoruz. Bu yüzden sizlerin onları teker teker kontrol etmeniz gerekmektedir.

Neden Fortinite Hesabı Alamıyorum?

bedava fortinite hesapları 2020
bedava fortinite hesapları 2020

Lütfen herkes bir adet kod kullansın eğer size kod kalmadı ise yorum kısmından bize yazınız. isim ve mail ( mail bilgisi gizli kalacaktır.) istediğinizi yorumdan yazınız biz size mail olarak kod göndereceğiz…

Etiket(ler): , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Ücretsiz Fortnite Hesapları için 1 cevap

  1. Gökdeniz Çiçek diyorki:

    Merhaba, uygun bir fortnite hesabı verebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir